Jump to content

Odrzucone Podanie UBT

Recommended Posts

Nick: Potężny Kaczor

Staż na forum: Od 17 października 2019

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Od dłuższego czasu staram się utrzymywać dobrą aktywność myślę że spokojnie 3/4 godzinki.

Dlaczego ty?: Dlaczego ja? Cóż jestem sympatyczną i sprawiedliwą osobą która zyskuje więcej przy bliższym poznaniu dorzućmy do tego kilku letnie doświadczenie z grą 

i proszę mamy pełny obraz mnie. Jeśli chodzi o moje doświadczenie jako ubt no to co tu więcej mówić zero nigdy nie pełniłem takiej funkcji ale jak to mówią doświadczenie jest po to żeby je zdobyć.

Nie mam pojęcia co więcej ważnego mógłbym dopisać może tyle że mam chęć rozwoju jak i pomocy.

Znajomość SourceBans [0/10]: 2

Znajomość IPS [0/10]: 2

Jeśli chodzi o sb i ips coś tam od kogoś słyszałem co z czym się je ale wiadomo trzeba się przekonać na własnej skórze.

• Like 1
  • Haha 1

Nie jestem do końca przekonany, ale z pewnością można dać szansę.

+ Wiek oraz staż na forum.

+ Jesteś dość aktywny na forum od dłuższego czasu.

- IPS i SB, ale nauka nie powinna zająć długo.

Powodzenia!

• Like 2

+wiek
-IPS i SB ( jako admin powinienes mieć chociaż 4 poziom SB ale nie mnie to oceniać )
+/-dlaczego ty
+potrzebna pomoc w UBT

Jestem na TAK 
Powodzenia!

• Like 2

--- IPS i SB. Od pierwszego swojego podania do UBT, nie zrobiłeś nic, aby zdobyć wiedzę na ten temat

+/- forum

+/- podanie

+ wiek 

Jak dla mnie od Twojego ostatniego podania za wiele się nie zmieniło. Niestety jestem na Nie. 

• Like 1

Tłumaczyłem Ci i IPS i SM, więc wydaje mi się, że strasznie zaniżyłeś swoją "znajomość".

Brakuje ludzi,  wymagania spełniasz, jesteś u mnie bardzo dobrym adminem (w kontekście banowania czitów, rzecz jasna).

Biorąc pod uwagę doświadczenie, jako admin, aktywność na forum i motywację, bo kolejny raz składasz podanie, to dałbym szansę, małe tak.

• Like 1

+ wiek

+ staż

+/- aktywność

+/- ips i sb

- podanie

Widać, że ci zależy. To już któreś z kolei twoje podanie.

Jestem na tak, warto chociaż dać szansę.

• Like 1

6983caeb39ae04488d8e2f0843959b22_katujem

Podanie zostało odrzucone

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

• Like 1
  • Uwielbiam 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...