Jump to content

Odrzucone Podanie na UBT - CS:GO V2

Recommended Posts

Nick: Nermi

Staż na forum: Na forum jestem od 5 Stycznia

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: W sumie jestem od rana do godziny 21/22 codziennie, chyba że coś mi wypadnie prywatnego to aktywność spada. 

Dlaczego ty?: Chciałbym pomóc jako członek UBT oraz rozwinąć się w różnych dziedzinach. Nie mam problemów z rozpoznaniem czy ktoś używa wspomagaczy. Jestem człowiekiem sprawiedliwym i pomocnym. Jestem osobą w miarę bezkonfliktową, wyciągam wnioski z popełnionych błędów oraz jestem pomocny w każdej sprawie. Mam duże chęci, więc chcę spróbować. 

Znajomość SourceBans [0/10]: 6/10 (dzięki @ sebek18za poduczenie mnie) 

Znajomość IPS [0/10]: 6/10 (również @ sebek18mi pomógł) 

@ ROBSONFaktycznie, mam nałożoną blokadę VAC ale nie przez cheaty, zawsze grałem czysto i nigdy nie miałem styczności z haksami. Kara VAC nałożona jest przez europejski skin changer... Przy okazji przy składaniu podania na admina nic nie pisałem o blokadzie VAC, bo nie było takiego pytania.
@ kwasuuważam, że mój degrad był nieuczciwie nałożony (myślę, że temu wróciłem) i pozostane przy swoim zdaniu.
@ clixxu.nieprawda, nie temu składam, że na opiekuna mi sie nie udało. Chcę pomóc w UBT i jest to moje drugie podanie, przypadkiem się zdarzyło, że było to akurat po rekrutacji na op. 
@ BulbuśTo był przypadek i nie chce gonić za "kolorkami". Po prostu chciałem pomóc jak jest taka okazja. Od odrobienia warna bardziej się przyłożyłem do forum i jestem bardziej aktywny niż kiedyś.
@ boomer_Tak, wierze i wiem, że to brzmi dziwnie, że za skin changer ale taka prawda. Gram czysto oraz grałem ;)

• Like 4
  • Haha 1
  • Super 5

+ SB, IPS (nie jest to trudne)

+/- staż

+/- aktywność

+/- dlaczego ty

odnoszę wrażenie, że mało osób Cię zna

Jestem na małe TAK,

Powodzenia !

• Like 3
  • Uwielbiam 1

-Nie udało się na op, to podanie na ubt trzeba napisać 

-dopiero od niedawna się udzielasz

-/+ wiek

+potrzebna pomoc 

Nie.

• Like 6
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1

Nie rozumiem, czy jest to pogoń za kolorkami, czy po prostu przepadek, że po odrzuconym podaniu na opiekuna piszesz kolejne na UBT. Odkąd dostałeś warna też za często cię nie widuję na forum, a jednak aktywność przydałaby się. Sama wypowiedź w "dlaczego ty" mam nadzieję, że szczera, ale jednak nie trafiła do mnie.

Na nie.

• Like 3
  • wow 1
  • Zły 1
  • Uwielbiam 1

Nie wyszło na Opiekuna DD2 to teraz UBT? 

- podanie za podaniem (a ostatnio degrad na arence)...

- na forum udzielasz się od tygodnia, może dwóch? posiedź więcej i złóż w przyszłości.

+ chęci

jestem na nie, powodzonka! ;p

• Like 2
  • Haha 1

+/- wiek
-sytuacja na arence(osobiście poczekałabym na twoim miejscu do skończenia tego co masz na arece, dobrze wiesz o co chodzi)

+/-sb i ips 
-nie spełniasz wszystkich wymagań 
Jestem na Nie, ale powodzenia.

• Like 3

Na NIE, konto 741h obecne, a na pierwszym 42h i VAC  i chcesz zostać UBT? To chyba żart.  I Ty chcesz oceniać ludzi.. W podaniu na admina napisałeś, że brak VACa w przeszłości? Eh..

https://steamcommunity.com/id/nermikozakkk

edit.

Kolejny co Vaca tłumaczy skinchangerem i dostaje go w 42h, dziwne, że Valve tak szybko zareagowało xD

• Like 4
  • Haha 1
  • Uwielbiam 5

Według mnie temat już dawno powinien być zamknięty.

Nie spełniasz wymagać !

Nie masz poparcia forumowiczów..

Nie masz 60 postów

No i ten wiek...

Tak jak napisał kolega Erwin wyżej - nie dorosłeś do tego.

Nie.

• Haha 1

6983caeb39ae04488d8e2f0843959b22_katujem

Podanie zostało odrzucone

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...