Jump to content

Przyjęte Podanie na UNBAN™ [CS 1.6] - ComeLy

Recommended Posts

Nick: `ComeLy (jakby ktoś sprawdzał bany- BadGirl jako admin)

Staż na forum: 21 styczeń 2020

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Wstaje, patrze sobie co nowego na forum i zaglądam póki nie zasnę.

Dlaczego ty?: Kolejny raz widzę otwartą rekrutację i tym razem się skuszę z podaniem. Co mi szkodzi? Od lutego jestem w szeregach administracji only_dd2#2. Doświadczenie mam dość spore- wieloletni admin na wszelkich modach, opiekun UBT (co wiąże się z dość długim stażem jako zwykły członek UBT), więc rozpoznawanie wspomagaczy, jak i samo rozpisywanie demek jest u mnie w małym paluszku. Chciałabym w jakiś sposób wspomóc UNBAN™ swoim doświadczeniem po odejściu jednego z lepszych członków. Od siebie mogę dodać jedynie to, że postaram się rzetelnie wypełniać swoje obowiązki i przyswajać więcej wiedzy współpracując z nowymi ludźmi.

Znajomość AmxBans [0/10]: 6/7

Znajomość IPS [0/10]: 7/8

• Like 5
  • Haha 2
  • wow 1
  • Uwielbiam 8

No to tak doświadczenie masz jak widać w rozpoznawaniu haxów oraz jak wspominasz miałaś już ta range i wiesz jak to się je.

Znajomość AmxBans i jak IPS jest na plus również dlaczego ty mnie przekonuje w tym ze byś dostała tą rangę.

Jesteś również bardzo milą i pomocną osobą oraz twój wiek jest na plus.

Jestem na wielkie Tak.

• Like 1

No w końcu! 

Dobrze, że magiczna ręka pewnej samicy podziałała i ujrzałam Twoje podanie. 

Myślę, że na chwilę obecną jedna z najlepszych kandydatek. Ma doświadczenie i wie, co robi. Nie podlega presji otoczenia, więc doskonale radzi sobie z podejmowaniem decyzji. Jest to inteligentna osoba, więc żaden gagatek nie ucieknie przed jej bystrym okiem. Posiada tak naprawdę wszystkie cechy, którymi winien egzystować solidny członek UB:Team. 

Będzie godnym następcą Łasicy, więc pozostało życzyć powodzenia. 

Oczywiście na tak. 

• Haha 1

Jestem na tak, aktualnie chyba najlepszy kandydat. Złego słowa nie mogę powiedzieć o Laurze, jako adminie. Jeżeli czegoś nie wie to pyta, jak jest jakiś błąd, to pierwsza go zgłasza. Nie wykonuje pochopnych ruchów a wszystkie bany są uzasadnione. Przyda się dodatkowy członek UBT, bo czasami z Gosią możemy nie wyrobić :D. Jedynym problemem jest to, że mieszkasz w UK i nie działają ci niektóre hostingi, ale to jest wszystko do ogarnięcia. Zawsze można się podzielić rolami.

Dodatkowo mogę dodać, że znasz się na pewno na czitach, bo jakoś je musiałaś na kalamburach odpalić

• Like 4
  • Uwielbiam 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...