Jump to content

Odrzucone GH05T - Podanie na UBT.

Recommended Posts

Nick: GH05T

Staż na forum:  Na forum jestem od 2k18 a regularna aktywność na forum od ok 2-3 miesięcy (musiałem wyjechać z kraju)

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum:  Ostatnimi czasy mam dużo wolnego czasu więc jeśli była by potrzeba mógłbym poświęcać nawet po kilka godzin dziennie :ct:

Dlaczego ty?: Chciałbym wstąpić w szeregi UBT z prostego powodu jakim jest uzupełnienie luki po odejściu jednego z członków. Z rozpoznawaniem cziterów nie mam większego problemu nie raz już pełniłem rolę admina co pozwoliło mi poznać dużą ilość nielegalnych oprogramowań. Umiejętność rozpisywania demek czy sprawdzania ssów nie jest jakimś wielkim osiągnięciem więc nie wiem czy jest się czym chwalić. Zawsze przed podjęciem poważnej decyzji zastanawiam się 2 razy żeby być pewnym podejmowanej decyzji w tym wypadku byłoby to czyjeś być albo nie być na naszej sieci.

Znajomość AmxBans [0/10]: 8

Znajomość IPS [0/10]: 3 (Od czasu kiedy pełniłem jakąś wyższą rolę na forum minęło już dość dużo czasu, więc musiałbym sobie pewne rzeczy przypomnieć bo niestety moja pamięć często mnie zawodzi przez to też nie chce zawyżać mojej znajomości IPS)

• Like 3

Jestem na NIE

+staż i aktywność na forum 

-admin na DD2#1 od lekko ponad dwóch tygodni, a aktywność bardzo niska https://www.gametracker.com/player/GH05T #Armia CUG/145.239.20.86:27125/

-UBT to odpowiedzialna ranga, odkąd zostałeś adminem na DD2 to twoja aktywność spadła

W skrócie, według mnie nie powinno dawać sie odpowiedzialnych rang jeżeli innych się nie sprawdza.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...