Jump to content

Odrzucone Podanie na UBT - CS:GO

Recommended Posts

Podanie na UBT w CS:GO
Nick: 
Nermi

Wiek: 16 za równe dwa miesiące, ale moim zdaniem wiek to tylko papierek :P 

Staż na forum: Zarejestrowałem się 5 stycznia 2020roku.

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: 2/3h dziennie

Dlaczego ty?: Od niedawna jestem adminem na serwerze Arena 1v1 #1. Spodobało mi się to i chciałbym zostać tu na długo. Jako admin narazie mam czyste konto i wiem, że kary które nakładam na graczy są prawidłowe i zgodne z regulaminem. Na razie na mnie skargi nie było z wyższego zarządu Katujemy.eu. Natomiast na konto na forum 23.04.2020 zostało nałożone ostrzeżenie za spam, ale nie zauważyłem posta z Grudnia i dlatego ono się znalazło na moim profilu.  Dlaczego chciałbym spróbować swoich sił w UBT? Ponieważ mam dużo chęci, jeśli się czegoś podejmuje to robię to na maxa. Oprócz tego nie denerwuje się szybko i umiem rozwiązywać konflikty. Również dlatego, że chcę się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia i ludzi. Jestem osobą, która szybko uczy się nowych rzeczy, ponieważ mam dużą motywacje. Myślę, że sprawdzę się na posadzie jednego z członków UnbanTeam.

Znajomość SourceBans [0/10]: 7/10

Znajomość IPS [0/10]: Nie miałem styczności z tym skryptem, ale z informacjami z internetu myślę, że narazie jest to 2/10.

- aktywność na forum

+ sb - ips

Cytat

1. Minimum 60 postów.
3. Brak ostrzeżeń na swoim koncie.

4. Wiek +18

6. Znajomość skryptu IPS.

8. Znajomość regulaminów panujących na forum.

nic dodać, nic ująć - nie.

popracuj nad wszystkim, odrób warna i próbuj następnym razem, powodzonka.

@ xKarcia krótko z nim, dobrze!!

• Like 2
  • Uwielbiam 2

Oooo nie spodziewałem się ciebie tutaj.

Hmm.... Na arence czasami masz małe problemy z odróżnianiem, ale to może być spowodowane małym stażem na stanowisku. Zdarzy ci się prowokować graczy. SB +/- Nie jestem przekonany do tak dobrej znajomości. JAk wyżej wspomniał kolega, niestety wiek nie zgodny z wytycznymi, posty się ni zgadzają

Na nie

• Like 1

Wspomniałeś że od nie dawna jesteś adminem arenke powinieneś na nich się skupić narazie. Nie masz postów nie kojarzę cię zabardzo na forum i jeszcze coś durus wspomniał że nie możesz rozróżnić cheta więc zostań może narazie adminem na arenach.

Jestem na Nie

Ale powodzenia

- brak wymaganej ilości postów na forum

- aktywność na forum

- warn na koncie

+/- IPS i SB

+/- wiek

Jestem na nie, popraw się i spróbuj następnym razem, może będzie lepiej.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...