Jump to content

 Odrzucone JIM - podanie UBT

Recommended Posts

CS1.6

Nick: jim carrey

Wiek: 22

Staż na forum: Styczeń 14, 2017 (wtedy założyłem konto), aktywny jestem od paru miesięcy.

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Ciężko powiedzieć, ogólnie to jak jestem w domu, a jestem prawie zawsze to mam włączone forum i na bieżąco obserwuję co nowego.

Dlaczego ty?: Mam dużo wolnego czasu, 3 lata byłem ubt na innej sieci. Można powiedzieć, że rozpisywanie/rozpatrywanie demek, to takie moje małe hobby. :default_ph34r: Dużo gram na naszych serwerach 1.6 i chciałbym pomóc ekipie UNBAN™. 

Znajomość AmxBans [0/10]: 8/10

Znajomość IPS [0/10]: 9/10

 • Like 4
 • Uwielbiam 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

powiem tak niedawno zostałeś Opiekunem Serwera jest to ranga która jednak zajmuję niektórymi dniami trochę czasu, lecz wiek jest bardzo dobry, staż jest, znajomość bansa i ips'u też na bardzo wysokim poziomie, więc ja jestem na tak.

 • Like 1
 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż. Po chwili namysłu pora na wypowiedź, prawda?

Jestem za daniem szansy. Staż na forum jako całokształt wraz z aktywnością jest bardzo pokaźny. Wiek w twoim przypadku idzie w parze z dojrzałością, a ma dodatek jesteś bezkonfliktowy. AMD i IPS picobello. Jedynym, dość niewielkim mimo wszystko problemem jest nowy "kolorek", który uzyskałeś. Chodzi tylko i wyłącznie o to, czy dasz radę połączyć te 2 świeże stanowiska na raz. Jeśli tak, to świetnie. Jeśli nie, trochę gorzej :p.

Gdybyś rangę opiekuna uzyskał chociaż tydzień wcześniej nie miałbym się do czego przyczepić, ale tak jak mówię, to drobny szczegół.

 

Powodzenia!

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę już u nas siedzisz, więc to na pewno idzie na plus. To samo z aktywnością - dość dużo cię widzę na forum i nie ma raczej z tobą problemów. Patrząc na wiek też spełniasz wymaganie, znajomość AMX i IPS również na miejscu. Nie widzę problemu żeby dać Ci szansę na wykazanie się. Jedyne moje "zastrzeżenie" siedzi głównie w tym, że z tego co wiem, to jeszcze niedawno wszedłeś na stanowisko opiekuna jednego z serwerów CS 1.6 i uważam, że najpierw powinieneś się zająć obowiązkami tam, a nie od razu skakać na UBT. 

No nie wiem.. Jestem na tak, ale to wciąż nie zmienia faktu, że według mnie trochę pospieszyłeś się z podaniem. 

Powodzenia! 

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaję mi się, że można Ci powierzyć kolejne stanowisko. Coś tam starasz się być aktywnym na forum, nie wpadasz praktycznie żadne konflikty. Najbardziej patrzę na wymagania, czy ktoś spełnia, a następnie na resztę punktów. Widzę, że wymagania spełniasz, więc plusik. Kolejnym Twoim plusem jest doświadczenie, osoba doświadczona na pewno się nam przyda. @ cloud` ma trochę racji, że za szybko napisałeś podanie... Niedawno dostałeś Opiekuna Serwera, więc mogłeś się najpierw tam wykazać, żebyśmy byli pewni, że dasz sobie radę. Mój głos jest neutralny.

Życzę Ci powodzenia. 

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...