Jump to content

Odrzucone Podanie na UBT

Recommended Posts

Nick: Ganja|$z

Staż na forum: Jestem od 22 stycznia. Dzisiaj przypada równe 3 miesiące.

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum?: Jestem na forum codziennie. Musiałem niestety wziąć pierwszy urlop na trzy tygodnie, który miał trwać do 1.05.  Mimo tego dalej byłem aktywny na forum. Myślę, że dwie godziny dziennie spokojnie.

Dlaczego Ty?: Od dłuższego czasu jestem aktywnym członkiem Administracji jednym z naszych serwerów jakim jest Zombie Plague. Nie było ze mną żadnych problemów jeśli chodzi o dopełnienie funkcji Admina. Wielokrotnie starałem się uzupełniać oraz wyjaśniać problemy graczy na forum jak i na serwerze. Udało mi się złapać osoby, które używały niedozwolonych programów. Nie miałem z tym żadnych problemów - wydaję mi się że bardzo dobrze mi to wychodzi. Chciałbym rozszerzyć swoje umiejętności na nowym stanowisku jakim jest UBT. Niestety nie mam doświadczenia jeśli chodzi o tę posadę. Jestem osobą, która bardzo szybko uczy się nowych rzeczy (motywują mnie moje ambicje i aspiracje). Jeżeli dostanę możliwość dołączenia do członków UBT to na pewno nie zawiodę.

Znajomośc AmxBans [0/10]: 9/10

Znajomość IPS [0/10]: Jak już wspomniałem wyżej nie mam doświadczenia jeśli chodzi o skrypt IPS.  Wyszukałem w internecie trochę informacji na ten temat, aby znać przynajmniej podstawy. Myślę, że póki co 3/10.

• Haha 3

Szybka matematyka i wychodzi że średnio jesteś godzinę dziennie na forum. Trochę mało.

Nie znam Cię, w ogóle nie udzielasz się na forum zbytnio.

Podanie będąc na urlopie, bo otwarto rekrutację ;>

Przeglądając bansa widzę Twoje bany z powodem "spier*alaj zje*ie", "wypier*alaj", "starego se blokuj". Chyba jednak powinny być z Tobą problemy... 

Pozdrawiam ciepło - jestem na nie.

• Like 4

Na NIE

W pierwszej kolejności... Zombie Plague.. Ten serwer nie wnosi tak naprawdę żadnego doświadczenia z cheatami w Twoje życie. Nie masz z nimi kontaktu, bo oni takie serwery omijają wielkim łukiem.. Grają tam zazwyczaj osoby, które nie radzą sobie z "normalnymi mapami" oraz te osoby, które wiedzę o cs zaczerpnęły z YT... Oczywiście nikogo nie obrażając, bo to jednak "sławny" mod, który przynosi zyski.

@ Ganjaja rozumiem, Twoją chęć do pomocy. Złóż podania na admina onlydd2 wykaż się tam swoją znajomością w pierwszej kolejności.

Po drugie. Podanie podczas urlopu? Cytując Ciebie.. "Czy Ty się urwałeś z choinki wielkanocnej ? 

Po trzecie. Nie spełniasz wymagań.

Po czwarte... https://prnt.sc/s46mf8 - serio? :Kappa2:

• Like 3
  • Haha 6

Na NIE!!!

+wiek

- wątpię, że u cb na serwie możesz się wykazać zwalczaniem odpałów

-------- Podanie na urlopie. To tak jakbyś miał urlop i szedł do szefa po podwyżkę i awans...... GŁÓWNY POWÓD !!

• Like 1

Na wielkie nie.

- Piszesz podanie będąc na urlopie, który masz jeszcze przez tydzień według planu.

- Matematyka nie jest może moją mocną stroną, ale podpowiada mi, że na forum siedzisz stanowczo za krótko. (Nie mówię tu o stażu, tylko aktywności).

- Aktywność na forum. Swój ostatni post przed podaniem napisałeś 9 kwietnia...

• Like 2

Sama spędziłam lata na serwerach dd2 i mogę się założyć, że Ganja rozpatrzyłby coś lepiej na modzie typu ZP, bo ma już obcykane.
Ogólnie przydałaby się taka osoba, ale jak na tę chwilę nie widzę nawet takiej możliwości - kompletnie nie trafiłeś ze złożeniem podania akurat teraz.

Najbardziej boli mnie widok z bansa, nie wiem czy jest coś takiego dopuszczalne, no ale. Kolejną rzeczą jest to, że kompletnie Cię nie znam, a mimo wszystko ranga UBT wiąże się z współpracą, nie znam Ciebie, nie znam Twoich możliwości. Do tego podanie na urlopie też nie zachęca. 

Ogólnie jak na razie kandydaci nie pchają się drzwiami i oknami, ale jestem na nie

Daj się nam trochę poznać! :default_happy:

• Like 4
  • Uwielbiam 1

Jesteś mało znany na forum. Powody banów raczej też nie zachęcają nikogo do powierzenia ci takiej rangi. Mówisz, że udało Ci się łapać osoby używające niedozwolonych programów. Sam grałem kupę czasu na serwerach typu ZP i z doświadczenia wiem, że gdy wchodzi cziter, to jest to osoba na speed hacku lub z obvious aimem. Z takimi przypadkami Gosia i Pejter spokojnie sobie poradzą. Myślę (choć może się mylę), że nie poradziłbyś sobie z osobami, które się kryją. 

Jestem na nie.

• Like 2

Dziwię się że za takie powody banow jeszcze Cię właściciel/opiekun serwera taktycznie nie odholowal, bo u mnie byś 1 dnia z takim podejściem nie poadminował i jeszcze pewnie skończyłbyś z permem XD no ale nie mój serwer, więc:

-te bany 

-podanie na urlopie 

-0 styczność z haxami 

Nie. 

• Like 2

Jestem na Nie.

+ Wiek

- Staż nie jesteś z nami zbyt długo

+/- Dlaczego Ty

+/- IPS

+Amx

Szczerze nawet cię nie znam a tym bardziej to że jesteś adminem ZP. Wisienką na torcie jest ta piękna ranga "urlopowicz"... Odpocznij, zregeneruj siły na bycie adminem a po tym pchaj się do UBT :ct:

• Like 1

Z takimi powodami banów, to admina nawet nie powinieneś mieć, trochę kultury i szacunku wobec graczy, nawet jeśli cheatują, czy łamią regulamin, to masz ich ukarać w taki sposób, aby nikt Ci tego nie wytknął. Dziwię się, że nikt skargi na to nie złożył i że opiekun/właściciel serwera nie kontroluje bansa i powód banów, porażka.

Na domiar złego podanie na urlopie, wymagania nie są spełnione w 100%, a więc o czym mowa. 

NIe.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...