Jump to content

 Odrzucone Podanie na UBT V3

Recommended Posts

Nick: Japoniec

Wiek: 15.5

Staż na forum: Od 8 lutego

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Różnie, zazwyczaj forum mam odpalone w tle, niektórzy nazywają mnie "monitoringiem"

Dlaczego ty?: Chciałbym spróbować swoich sił, oraz chcę się rozwijać w różnych dziedzinach. Pochodzę z serwera codmod więc myślę że się przydam ponieważ rozróżniam, perki, klasy itp. ostatnio widziałem jak parę osób poodchodziło z UBT więc chciałbym pomóc obecnym osobom w UBT. Doświadczenie w rozpoznawaniu cheatów raczej mam dobre, ostatnio też rozpatrywałem skargę na 2 cheaterów z codmoda. Staram się wykonywać swoją pracę jak najlepiej tylko mogę, raczej ze mną problemów nie ma ale to nie mnie już to oceniać.

Znajomość SourceBans [0/10]: 6

Znajomość IPS [0/10]: 4

  • Haha 4
  • Uwielbiam 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem na Tak. 

 

Jak to się pisze.. zainponiłeś mi, swoim parciem na dołączenie do ekipy UBT. Jesteś aktywny na forum, nie mogę tego zaprzeczyć. Podanie samo w sobie na +, a co to do wieku; wiemy wszyscy, że to tylko formalność. 

Nie widziałem, nie słyszałem, aby był z tobą jakiś konflikt. 

 

Do trzech razy sztuka jak za pierwszym muka.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
  • Create New...