Jump to content

Odrzucone Podanie na UBT V3

Recommended Posts

Nick: Japoniec

Staż na forum: Od 8 lutego

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Różnie, zazwyczaj forum mam odpalone w tle, niektórzy nazywają mnie "monitoringiem"

Dlaczego ty?: Chciałbym spróbować swoich sił, oraz chcę się rozwijać w różnych dziedzinach. Pochodzę z serwera codmod więc myślę że się przydam ponieważ rozróżniam, perki, klasy itp. ostatnio widziałem jak parę osób poodchodziło z UBT więc chciałbym pomóc obecnym osobom w UBT. Doświadczenie w rozpoznawaniu cheatów raczej mam dobre, ostatnio też rozpatrywałem skargę na 2 cheaterów z codmoda. Staram się wykonywać swoją pracę jak najlepiej tylko mogę, raczej ze mną problemów nie ma ale to nie mnie już to oceniać.

Znajomość SourceBans [0/10]: 6

Znajomość IPS [0/10]: 4

• Haha 4
  • Uwielbiam 2

Jestem na Tak. 

Jak to się pisze.. zainponiłeś mi, swoim parciem na dołączenie do ekipy UBT. Jesteś aktywny na forum, nie mogę tego zaprzeczyć. Podanie samo w sobie na +, a co to do wieku; wiemy wszyscy, że to tylko formalność. 

Nie widziałem, nie słyszałem, aby był z tobą jakiś konflikt. 

Do trzech razy sztuka jak za pierwszym muka.

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...