Jump to content

[Typuj z katami] Czy Astralis znów pokaże dominację? Gramy na podwojenie!

Recommended Posts

Typy:

fnatic2.png.b6c1aad2afcd2f78fb9f492aa34e455b.png

Astralis vs mousesports (CS:GO)

Ostatni mecz między tymi zespołami odbył się dwa dni temu, w formbie BO3. Drużyna Astralis, jak na mistrza przystało bez problemu pokonała drużynę mousesports 16:3 na inferno, a także 16:1 na dust2. Czy w obecnej formie obu drużyn może dojść do niespodzianki? Wątpię. 

Fnatic - MAD Lions (League of Legends)

- Fnatic w tym sezonie LEC posiada bilans spotkań 15-3, a starcie pomiędzy tymi zespołami, które odbyło się 14 dni temu okazało się dla drużyny z Rekklesem na czele zwycięskie, sam mecz potrwał ledwo ponad 30 minut(przebieg meczu). W tym spotkaniu nie przewiduję innej opcji niż zwycięstwo pierwszej ekipy. 

NaVi - Ninjas in Pyjamas (DOTA)

- Zdecydowany faworyt NaVi, co tutaj mówić :D 

Zapraszam do skorzystania z niespodzianki:

https://katujemy.eu/niespodzianka

Stawiając na PIERWSZY zakład 57 zł, w przypadku przegranej otrzymujesz zwrot 50 zł na konto główne, które nie jest bonusem tylko normalną kasą, którą bezpośrednio możesz wypłacić.

• Like 2

Ja bym mad Lions nie skreślał :v pokonali ostatnio G2 w BO5, które jedyną BO5 w tym line-upie przegrało na FPX. Imo fnatic nie jest aż tak mocne, ale mogę się mylić. Co do spotkań z csa to Astralis > Mouse i Navi > NIP. Jak chcesz pdobic kurs to G2 > Origen w niedzielę 

• Like 3

Propozycja ciekawa, dorzuciłbym solo na Evil Geniuses, dokładny wynik 1:2 kursik 3.65

Ostatnio wygrali z furią identycznym wynikiem i myślę że dzisiaj będzie tak samo. Furia obroni się tylko na overpass :default_happy:

• Uwielbiam 1

3 godziny temu, pejterek napisał:

Ja bym mad Lions nie skreślał :v pokonali ostatnio G2 w BO5, które jedyną BO5 w tym line-upie przegrało na FPX. Imo fnatic nie jest aż tak mocne, ale mogę się mylić. Co do spotkań z csa to Astralis > Mouse i Navi > NIP. Jak chcesz pdobic kurs to G2 > Origen w niedzielę 

Fnatic jak przypuszczałem, gładko 3:0. Dobry mecz naszego junglera (selfmade).

Obecnie toczy się mecz Astralis z mousesports, bardzo wyrównany. Na ten moment 15:14 dla mouse. Czekamy! 

Edit: 15:15 i dogrywka! 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...