Jump to content

Odrzucona Skarga SQUeZ

Recommended Posts

Nick oskarżonego: SQUeZ

Opis sytuacji : Wypowiedziałem się pod ponowieniem mojego posta przez innego Admina. Screen na którym nie widnieje żadna obraza,proszę SQUeZ do edukuj się by być bardziej kompetentnym,
wujek gogle ci podpowie co to znaczy Link do definicji tutaj https://pl.wiktionary.org/wiki/za_przeproszeniem.
Proszę nie odbieraj tego za atak/oczernianie twojej osoby, jeśli cie uraziłem to przepraszam. 
Zacząłem Grac na Serverach KATUJEMY ponieważ ludzie z serverów są bardzo wporzadku zawsze miła atmosfera i dobra zabawa.
Pisałem wcześniejsze POSTY o jakiś Bugach,
Ponieważ jestem ADMINEM i to mój obowiązek. Musze reagować na to co ludzie mówią,
co im nie pasuje,co źle działa. Chce żeby SERVEROWNIA KATUJEMY się rozwijała, 
ludzie nabierali doświadczenia i gra miała coraz większy poziom rozgrywki.
Myślę ze to przyciągnie spora ilość graczy, którzy chcą się rozgrzać przed meczem, czy postrzelaniu sobie 4fun.

Powód : Rzekoma OBRAZA

Dowody: Załączony screen na którym nie widnieje żadna obraza

POZDRAWIAM URRWIS AKA FERU HAT!

SQUeZ.PNG

• Haha 1
  • Super 1

No to może zacznijmy od tego, że tworzyłeś te same tematy po 2/3 razy chodź w pierwszym z nich zostałeś poinformowany, że administracja serwera oceni typ błędu i abyś spokojnie poczekał. W tym samym temacie, zacząłeś tworzyć nowe posty gdzie nie obchodził cię jaki spam robiłeś, przez co dostałeś dwa warny.  Tutaj jest ten temat:

Warn który Ci dałem nie był bezpodstawny. W swoich poprzednich tematach byłeś nie raz ostrzegany, abyś nie spamił itp. co widać wyżej. W końcu napisałeś że moderacja nie jest kompetentna i, że ma ZA PRZEPROSZENIEM kija w dupie. Spokojnie można to uznać za prowokację w naszą stronę. Nic więcej nie mam do dodania. Pozdrawiam 

edit// 
Jak to nie robiłeś spamu? Przecież za ten spam dostałeś dwa warny za spam. Jeśli coś masz do dodania w jakimś temacie to go po prostu edytuj. Nawet w tej skardze którą składasz na mnie robisz niepotrzebny spam. 

• Like 4

Przepraszam kolego, z czym ty tutaj wyjeżdżasz???

Proszę się nie bronić  innymi postami bo nie o tym tutaj mowa.

Szefu Dudnes odpowiedział na ten post  jak był już zamknięty następnego dnia z informacja wiec proszę cie.
A co do ostrzegania to są kolejne skargi, bezpodstawne warny. I nie było żadnego spamu tylko szukaliście zaczepi o jakieś czcionki, ja tylko odpowiadałem.

POZDRAWIAM URRWIS AKA FERU HAT!

• Haha 1
  • Super 1
By Jase,

Skończ powiększać ten tekst, bo nikt tu ślepy nie jest. Zamykam temat do rozpatrzenia przez górę.

Taka sama sytuacja, wystarczy zalozyc temat i poczekac na jego rozpatrzenie. Ewentualnie jezeli chcesz cos jeszcze dodac do zamieszczonego postu uzywaj opcji "EDYTUJ" a nie przedrzezniasz sie z MOD'ami piszac kolejne posty w tym samym temacie. 

• Like 2
  • Uwielbiam 2

6983caeb39ae04488d8e2f0843959b22_katujem

Skarga została odrzucona

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...