Jump to content

Odrzucone Podanie V2

Recommended Posts

Nick: sQubany.

Staż na forum: od 17 października 2019 

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Aktualnie przeglądam  forum kilka razy dziennie ale wiadomo po otrzymaniu rangi aktywność wzrośnie.

Dlaczego ty?: Posiadam sporo doświadczenie w csgo 3,4 lata ogólnie licząc około 4k godzin oraz range admina na serwerze prawie pół roku co pozwala mi jeszcze

lepiej rozpoznawać cheaterów. Co po za tym lubie oglądać demka sprawdzać ludzie dokładnie analizować ich wszystkie ruchy.

Jako taki mały plus dodam że przez moją kadencje jako administratora tylko jeden gracz dostał unbana, ze wszystkich zbanowanych oczywiście.

Znajomość SourceBans [0/10]: 3/4

Znajomość IPS [0/10]: 0

Jeśli chodzi  o IPS oraz SB doświadczenie może i leży ale wiadomo wszystko jest do nauczenia a doświadczenie jest po to żeby je zdobyć myślę że szybko załapie.

Pozdrawiam liczę na przychylną decyzje.

Edit: @ SQUeZJednak im wyższa ranga tym wyższy poziom jeśli grasz na wyższym poziomie wiesz na co stać ludzi a jeśli chodzi o staż jako admin chyba najlepiej to odzwierciedla skoro to właśnie ty musisz sprawdzić danego gracza i osądzić czy używa wspomagaczy.

@ DurusTo jest ten główny powód? Poza tym sprawdź powód urlopu a przy okazji gt. To tak samo jakby był na bezpłatnym urlopie a nadal pracował ;) Tak czy inaczej urlop tylko do poniedziałku.

@ SQUeZ@ Durus Urlop brałem ponieważ internet nie pozwalał mi na grę w normalnych porach wbijałem na serwer po 23 a że jest virus każdy siedzi w domu okazało się że jest z kim pograć więc jakoś się udało godzinki wyrobić nie brałem pod uwagę takie rozwoju wydarzeń kiedy między 21 a 22 miałem ping skaczący do 200 i 35% loss.

No cóż wyszło jak wyszło już nic z tym nie da się zrobić, a taka z innej beczki piszę podanie na urlopie bo jakoś dziś pomyślałem że to będzie dobry pomysł słaby internt nie przeszkadza w przeglądaniu demek czy nawet sprawach forum tak do sedna po prostu na to nie patrzyłem.

@ clixxu. Urlop był od 18 połowa tygodnia nie grałem praktycznie nic dopiero w tym tygodniu orange naszło na poprawę zagrałem trochę tego dnia trochę innego w godzinach nocnych i się uzbierało.

Po co mi urlop skoro nie mogę swobodnie wypełniać swoich obowiązków bo mam problem znaczy że był potrzebny a to że mam przegrane 7 czy 8h grając 2v2 lub 3v3 o godzinach 1/2 w nocy nie znaczy że mogę grać tak do końca normalnie.

EDIT2: Dobra rozumiem postaram się poprawić swoje błędy i spróbować jeszcze raz za jakiś czas do 3 razy sztuka jak to się mówi.

U Ciebie tak samo. Ranga CS GO nie nie odzwierciedla umiejętności jako UBT. 

-dlaczego ja 

-IPS

-SB

+staż 

+wiek 

Jestem na NIE

Edit//

@ sQubany.Znam osobę która ma g4 a była w UBT i oceniała demka jak mało kto. 

PS. Przypomniało mi się. Lipa taka trochę, że piszesz podanie do UBT na urlopie. To jest bardzo duży minus.  Dobrze, że @ Duruso tym wspomniałeś. 

• Uwielbiam 1

Jestem na NIE!

-IPS

+WIEK

+czas spędzony w cs

+staż

-------- Podanie na urlopie. To tak jakbyś miał urlop i szedł do szefa po podwyżkę i awans...... GŁÓWNY POWÓD !!

Edit: Skoro i tak pełnisz funkcję to po co ten urlop? @ sQubany.

• Like 1

To po co ci urlop jak grasz normalnie? Mam wrażenie że sam nie wiesz czego chcesz od życia. 

-podanie Na urlopie

+wiek 

- od tamtego podania niewiele się zmieniło 

Na nie.

• Uwielbiam 1

+ wiek

+ staż

+ doświadczenie w CS:GO

- IPS

- SB

- aktywność na forum

- podanie na urlopie

Jestem neutralny co do podania. Aktywności na forum nie poprawiłeś, nic się w sumie nie zmieniło.

Jestem na nie. 

- Nie potrafisz przyjąć krytyki, co widać pod twoim podaniem. 

- To jaka kto ma range, nie ma znaczenia przy sprawdzaniu odpalów, albo wiesz albo nie. 

- Podanie na urlopie, szanujmy się. 

+ Wiek. 

+ Doświadczenie. 

I dorzucę coś od siebie, Nie rozumiem czemu dajecie mu na Nie z powodu braku znajomości IPSa, jako ubt jedyne co musisz zrobić wykorzystując wyżej wspomnianego IPSa to kliknąć działania moderacyjne i wybrać szablon zbanowanego, albo odbanowanego. Nauki bansa nie skomentuje, bo roboty jest na 5minut.

• Like 3

+wiek 

-aktywność 

Dokładnie ranga nie ma znaczenia. Ja w Cs go mam tylko 280 parę h a potrafię oceniać demka dając werdykty podobne do kolegów co mają po kilka tysięcy godzin i wysokie rangi. Wiadomo że jak się gra to się nabiera doświadczenia ale nie koniecznie zawsze idzie to w parze. 

Tak jak w podaniu kolegi uważam że mamy odpowiednią ilość członków na obecną chwilę. 

A jeśli chodzi o samo podanie to w pierwszym mnie zraziło do Twojej osoby i wątpię aby cokolwiek się zmieniło w podejściu przez te parę dni. Więc tu jestem na Nie. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...