Jump to content

Odrzucone Podanie na UBT V2

Recommended Posts

Nick: Japoniec.

Staż na forum: od 8 lutego

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Zazwyczaj jak gram to mam otwarte forum w tle, może będzie te 4h

Dlaczego ty?: Pomyślałem że jak jest otwarta rekrutacja, na UBT to czemu by nie spróbować po raz 2, w cs'a gram od 2/3 lat, największą rangę jaką miałem to LEM oraz około 3/3,5k godzin więc wiem jak grają ci lepsi. Chciałbym pomóc to oczywiste często siedzę w nocy więc mógłbym w nocy pomagać ludziom. Kiedyś oglądałem dużo ludzi co cheatuja, legitnie więc +/- wiem jak wygląda taki cheater.

Znajomość SourceBans [0/10]: 6,7/10

Znajomość IPS [0/10]: 1,2/10 ( nigdy nie miałem z tym styczności )

• Like 2

No to patrząc widzę to tak:

+/- wiek

+/- staż na forum, jesteś tu niecałe 2 miesiące jak na moje troszkę krótko 

+ czas, który możesz poświęcić i myślę, że jesteś w stanie jeszcze więcej patrząc na aktualną sytuację na świecie ale tak czy siak 4 godziny jak dla mnie wystarczy 

+ doświadczenie, skoro ma 3,5 k godzin oraz lema to również uważam, że jesteś w stanie rozróżnić dobrego gracza od cheatera 

+/- SB

- IPS ale on trudny nie jest w chwile ogarniesz 

Podsumowując jestem za tym byś otrzymał przynajmniej ten okres próbny, jednak lepiej by było gdybyś był już dłużej na forum. Jak pisałem wyżej jestem lekko na TAK.

• Thanks 1

Ogólnie ujmując...

+ Widać, że nie brakuje Ci chęci. Piszesz pranie drugi raz, a na forum jesteś bardzo często,

Można powiedzieć, że w pewnym sensie poznałem Cię choć odrobinę i okazałeś się być osobą bezkonfliktową oraz ogarniętą,

+- Wiek (ten sam rocznik, ale ćśśś), mimo tych 15 i PÓŁ roku na karku jesteś o wiele dojrzalszy niż niejeden dwudziesto x latek,

+- SB i IPS wrzucę do jednego "wora". Bansa poznałeś chociażby jako admin, a tak jak wspomniał @ Szogun, IPS to kwestia kilkunastu minut.

Jestem na małe tak.

Powodzenia!

• Thanks 1

Szczerze? Jak na te 15 lat chłopak wydaje się mega ogarnięty.
+ obawiałam się co mutacji, ale po dzisiejszej rozmowie, to jestem na luzie tu dać plus 
+ chęci 
+ znajomość w rozpoznawaniu cheatów 
- nie przekonało mnie to "dlaczego ja", troszkę wygląda, jakbyś składał podanie pod admina, a nie rangę wyższą, jak UBT
 - IPS 
Neutral, powodzenia! 

• Thanks 1

Osobiście jestem na tak.

Mimo iż jesteś dość młody i masz dość krótki na staż na naszym forum to wydaje mi się że należałaby się szansa :default_biggrin:

+Znajomość cheatów

+SM

+staż w cs:go

+/- wiek

+/- ips z czasem wszystko ogarniesz

- Za podpunkt "dlaczego ty"

• Thanks 1

Nie wiem co ma ranga w CS GO z rangą ubt? Przecież to nie odzwierciedla twoich umiejętności w rozpisywaniu demek lub rozpoznawaniu czitera. Ludzie szanujmy się. 

-dlaczego ty

-staż na forum

-IPS 

+/-wiek 

+/-SB 

Jestem na Nie! 

• Like 2
  • Thanks 1

Co to za skale znajomości IPS'u i SB? Jest opisane, co potrafisz i albo potrafisz na "6" albo potrafisz na "5", a nie na "6,7" nonsens.

"Dlaczego ja" kompletnie nie przekonuje, mówisz o serwerze, czy o ocenianiu demek w UBT? 

Ranga to żaden wyznacznik tego, jak rozpoznajesz dobrego gracza, a jak czitera. Czity nie kończą się, ani nie zaczynają na osobach, które będą z wh jechały celownikiem po ścianie.

O tej znajomości IPS'u to nie mówmy, bo to banał.

Nie wiem, nie jestem przekonany, ani nie widzę jakichś przesłanek, żeby być na tak.

Historia banów też taka nijaka, ale to z wiadomych przyczyn.

Na nie.

• Like 2
  • Thanks 1

Na tak,

widać, że ogarnięty chłopaczyna i chce pomóc. Fajnie jakby dostał szansę, aby się dokształcić w tej randze. 

Zawsze można odebrać rangę jak coś będzie nie tak. Myślę, że warto spróbować.

+ chęci

+ SB

+ jakieś tam doświadczenie

+/- dlaczego ja, no takie sam widzisz.. jak każdy ocenia

- IPS, to taki minus nie minus, bo jest to takie proste, że ogarniesz w moment

• Thanks 1

+ chęci 

+ aktywność na forum

IPS nic trudnego tak samo sm. 

Ogólnie byłabym na tak, ale mamy 6 osób w ubt i praktycznie zero roboty. Ostatnie demko 3 dni temu rozpisywaliśmy. A ostatnie odwołania to tylko duplikaty kont.. 

@ NeQ. @ Dudnespomyślcie czy jest sens na chwilę obecną przyjmować nowych.

• Thanks 1

+- wiek

+ staż w cs:go- umiejetność rozpoznania gracza skillowego od cheatera

+ aktywność na forum oraz czas który może poświecić na ubt

+ chęć pomocy

- znajomość ips, ale tak jak pisali poprzednicy jest to do nauczenia

+- znajomość sm bansa, nie jest perfekcyjna ale myśle ze poprawi się razem z znajomością ips

Ogólnie jestem na TAK 

• Thanks 1

Jestem na Nie.

- Wiek, może to tylko liczba, lecz dla mnie i moim zdaniem ta ranga pełni bardzo dużą odpowiedzialność. Podejmuje ważne decyzje i wymaga trochę innego światopoglądu oraz odnalezienia się w sytuacji. 

- Podanie w ogóle mnie nie przekonało. Myślałem, że w drugim podejściu postarasz się bardziej i się rozpiszesz, lecz tego nie zrobiłeś. 

- Doświadczenie? Przecież każdy powie, że ma zajebiste. Ile to on nie grał, co miał. 

Moim zdaniem sędzia to sędzia. - Reprezentuję forum. 

Jako osobę Cię lubię! 

Powodzenia, jak cię przyjmą to gratulacje!

Co do ips kolego to polecam: https://invisioncommunity.com/4guides/welcome/about-invision-community-r7/

Pozdrawiam @ The Denver.

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...