Skocz do zawartości

Odrzucone Podanko alcik ! :D POZDRAWIAM

Polecane posty

Nick z gry:Alt*
 Steam:STEAM_0:1:123682889
Coś o sobie:Mam na imie Maciej interesuje sie motoryzacja 13 lat 
 Znajomość AmxModMenu(1/10):5/10
 Doświadczenie w adminowniu:Mialem admina na serwerach zombie,dd2 (gram bardzo często)
 Link do Gamertracker (GT):https://www.gametracker.com/player/ALt%2A/54.38.143.79:27015/
 Składka (tak/nie):Tak
 Kontakt:Steam-Pentolino

Niestety jestem na NIE.

Jesteś aktywnym graczem.  Wchodzisz na serwer codziennie na godzinę/dwie natomiast bardzo często piszesz do Administracji na u@ o różnego rodzaju mody/zmiany map/alieny etc. 

Wielokrotnie prosisz zarówno graczy jak i Administracji o AP (nie tylko na serwerze, ale wiele razy też na steamie pw). Jest to dla mnie sygnał, który mówi mi jak będziesz się zachowywał w sytuacji, gdy zabraknie AP na Twoim koncie posiadając dostęp do całego Menu Admina. 

- steam +

- mikrofon -

- staż/aktywność +

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...