Jump to content

Odrzucone jim carrey kandydatura na ubt

Recommended Posts

CS1.6

Nick: jim carrey

Staż na forum: Styczeń 14, 2017 aczkolwiek jakiś czas temu zacząłem być tutaj aktywny.

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Ciężko powiedzieć, ogólnie to jak jestem w domu, a jestem prawie zawsze to mam włączone forum i na bieżąco obserwuję co nowego.

Dlaczego ty?: Mam dużo wolnego czasu, 3 lata byłem ubt na innej sieci. Można powiedzieć, że rozpisywanie demek, to takie moje małe hobby :default_ph34r: chyba jedyna ranga która mi służy. Dużo gram na naszych serwerach 1.6 i chciałbym pomóc ekipie UNBAN™. 

Znajomość AmxBans [0/10]: 8/10

Znajomość IPS [0/10]: 9/10

Spoiler

Nie spełniam jednego wymogu - ilość postów... myślę, że nie jest to jakiś największy problem, na dniach to nadrobię. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...