Jump to content

Odrzucone Podanie UBT 1.6

Recommended Posts

Nick: VanillaskyAvB.

Staż na forum: od 8 lutego tego roku.

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Spokojnie parę ładnych godzin, co potwierdza 15 dni online.

Dlaczego ty?: Mam dość duże doświadczenie jeśli chodzi o CS 1.6. Byłam wielokrotnie w ubt i moje decyzje były podejmowane sprawiedliwie. Znam wiele haxów, wiele sama kiedyś testowałam co pomogło mi nabrać ciut większego doświadczenia. SS'y mogę sprawdzać nawet jak jestem poza domem, a na forum zaglądam nawet w pracy więc byłaby w miarę szybka reakcja. Jeśli chodzi o samą grę to moje doświadczenie zaczęło się od 2008 roku, żeby  nie skłamać przegrałam coś w okolicy 8tyś godzin, duża część na pierwszym koncie steam, które właśnie zostało zbanowane za haxy (tak kiedyś banowali całkowicie konta), połowę na ns i na obecnym koncie mam prawie 2.5 k godzin. Myślę że bez problemu sobie dam radę z obiema posadami i oczywiście z wielką chęcią pomogę ekipie UBT 1.6.

Znajomość AmxBans [0/10]: 10/10

Znajomość IPS [0/10]: 9/10

@ clixxu.niech będzie, że zdradzę. Edytowane.

• Like 2
  • Haha 1

20 + to 21 czy 28? Bo to znaczna różnica :] 

+wiek

+podanie

+chęci

Mi się wydaje, że na tyle serwerów starczy osób w UBT, no ale jest rekrutacja otwarta a to nie ja o tym decyduję. Na tak. 

• Thanks 1

Nie rozumiem? Skoro rekrutacja jest otwarta, to znaczy, że trwa nabór i nie wiem, po co to kwestionować. Czas na to był wcześniej, a teraz odrzucimy podanie osoby, która de facto jest dobrym kandydatem? To byłoby słabe, ale to tylko moje zdanie, ale ja nie decyduję o jej statusie, więc tylko taka mała dygresja, a nie jakiś atak w stronę kogokolwiek, podkreślam.

+ podanie

+ jakieś spełnienie w UBT CS:GO, więc ogarniasz z pewnością

+ wiek

@ Łasicanie wiem, nic nie mówię, ale wygląda to mega nie fair w stosunku jakiejkolwiek osoby.

• Like 1
  • Thanks 1

Sprawuje sie godnie jako UBT w CS:GO, gdzie było to po części nowe doświadczenie, więc myślę, że powrót do 1.6 jako UBT nie będzie żadnym problemem. 

Stara doświadczona samica zawsze da radę! Na TAK. 

@ pejterek @ Gosia ?!@ Łasica, jeżeli rekrutacja jest zamnięta można dopracować między wyższymi, aby informacja o tym, że jest otwarta nie widniała w ogłoszeniach, ponieważ kolejne osoby będą na tym tracić i składać niepotrzebne podania. 

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...