Skocz do zawartości

Zaakceptowana Propozycja na zmiane airaccelerate i inne...

Polecane posty

seima seima zostalem zmuszony do napisania propozycji z takiego powodu ze poldek jest leniwy.

Propozyszyns:

- zmiana sv_airaccelerate na 1000 - dzieki temu bedzie mozna faktycznie porownywac rekordy z innymi serwerami i, ta komenda jest przyjeta jako norma na serwerach dr/bhop

- zablokowanie mozliwosci skoku w strefie (do max 280pre)

- bonusy z vipa/svipa - dac je do wr z bonusem albo wywalenie ich calkowicie

- zmiana czasu mapy z 30min na 20min

- dodanie mozliwosci wywalenia kosy

#EDIT   Nie kumam argumentu - jesteście lepsi robicie dobry czas, nie każda osoba jest tak dobra jak ja, poldek itd. a na niektórych mapach nawet my nie możemy ruszyć czasu z svipem. Jedyne o co wnoszę to wrzucenie WR z bonusem svipa do WR z bonusami i tyle.

• Haha 1
  • Uwielbiam 2
By EXTREMAAAAA,

"Poprawna forma: [Propozycja - Zaokrąglone avatary] - Witam, proponuje dodać na forum zaokrąglone avatary." do poprawy nazwa tematu.

1. Ze zmianą air_accelerate wiązało by się ponowne usunięcie wszystkich rekordów, ale jestem za.
2. W 100% się zgadzam.
3. Samo rozdzielenie wr'ek było super posunięciem ze strony @ Ves ale wrzucenie do jednego worka ''normalnych'' graczy i svipów, którzy i tak mają boosty jest w mojej opinii strzałem w stopę. 
4. Tutaj absolutnie się nie zgadzam, w mojej opinii 20 minut to stanowczo za mało do zrunowania mapy.
5. TAK!!!!!!!

• Like 1
  • Uwielbiam 1

1. Brzmi spoko, jestem za

2. Nie widzę potrzebny żeby to zmieniać, neutral

3. Vip/SVip pomaga w utrzymaniu serwera bo jednak coś kosztuje wiec wywalenie go z wr jest bez sensu, ewentualnie svip po wybraniu bonusu powinen być dodawany do wr bonus

4. Jak dla mnie 30 minut jest odpowiednie 

5. Nie uważam ze jest to „must Have” ale nie widzę przeciwwskazań, jestem za 

• Like 3

1. Jestem za

2. Neutralny 

3.Jak już pisali, na większości map robicie lepsze rekordy od vipów, a jednak coś się im należy za wydane pieniądze.

4.Gdy długość mapy wynosiła 20min to za szybko ona się kończyła, uważam, że 30min to odpowiednia długość.

5.Zgodzę się z @ boomer_

• Like 3

1. Jest od dawna

dr.png

2. Zmienione na 280

3. W tej chwili Ci co kupują VIP'a czy SVIP'a robią to głównie ze względu na bonusy, wywalmy ich z wrki to myślę, że całe życie będziemy dopłacać do serwera. Serwer i tak jest zrobiony mega pod graczy, usługi premium nie sa tak rozbudowane jak na innych dr, przykładowo double jump itd., tego u nas nie ma. W sumie patrząc na tą propozycje to tak samo jakbyś na only mirage zaproponował zmienienie topki, Ci co mają VIP'a mają osobny /rank bo posiadają menu broni więc ułatwienie no nie? - odpada

4. Czas mapy z początku był 20, każdy chciał zdecydowanie więcej więc zmieniliśmy. Jeżeli macie tutaj wątpliwości zróbcie ankietę, time 20,25,30 i gracze sami zdecydują dla pewności.

5. Dodane

• Like 2
  • Haha 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...