Skocz do zawartości

Odrzucona Nowy serwer FFA 31 slotów

Polecane posty

Witam mam propozycję a mianowicie jest mało serwerów cs 1.6 i mogę postawić serwer na start 22 sloty np FFA a gdy się rozwinie 32  co do moda czekam na propozycję, myślę że FFA przyciągnie ludzi ew 4fun tylko pytanie czy h@ pozwolą na dołączenie mojego serwera. @ Dudnes @ Ry! @ happy. @ Weak. 

Ogólnie prowadziłem własną siec serwerów i zakładałem  fragujemy więc mam pojęcie i nie będę potrzebował pomocy przy ustawieniu serwera, a ustawienia i pluginy będą do modyfikacji pod upodobania graczy.

• Like 5

Myślę, że to dobry pomysł, ale rozkręcenie/rozreklamowanie serwera 1.6 wiąże się z dość dużymi kosztami.

Samo dołączenie do sieci i czekanie na graczy nie jest efektywne. Zresztą pewnie wiesz, skoro prowadziłeś własną sieć.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...