Jump to content

Przyjęte Podanie użytkownika -W-P- na UBT

Recommended Posts

Nick: @ -W-P-

Staż na forum: 6 miesięcy (Rejestracja Wrzesień 17, 2019)

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Jak jestem przy komputerze to zawsze mam otwarte forum, a przy komputerze spędzam prawie cały dzień.

Dlaczego ty?: Tak jak wspomniałem wczesniej, jestem w stanie poświęcić bardzo dużo czasu na tę funkcję. Nigdy nie byłem w UBT, a chciałbym spróbować swoich sił w tej roli. Nie mam mocnych argumentów dzięki którym mógłbym zabłysnąć w podaniu, jedyne co mogę tutaj dodać to fakt że ze wszystkich odwołań od moich banów, tylko jeden gracz został odbanowany.

Znajomość SourceBans [0/10]: 8

Znajomość IPS [0/10]: Moja znajomość nie jest wysoka, lecz potrzebne funkcje dla UBT ogarniam.

• Like 6
  • wow 1

+ wiek

+ SB

+ staż

+/- aktywność, jak na pół roku stażu na naszej sieci, 100 postów to trochę mało. Nie widzę, żebyś dużo się udzielał na forum poza strefą serwerów, które ogarniasz.

+/- podanie mało przekonujące.

- posiadane już rangi (Admin TS3, Admin DD2, Admin 5MAPS, Admin OM #3, Opiekun DR #2 i do tego jeszcze obowiązki UBT, gdzie musisz się wyróżniać aktywnością i zaangażowaniem na forum, do tego sprawdzanie demek itp? Nie wydaje Ci się, że to trochę dużo? No nie wiem, żeby potem nie było, że zrezygnujesz z 3 posad admina dla nowego koloru).

No nie wiem... Mam mieszane uczucia, że to wszystko dasz radę udźwignąć, ale niech już będzie.

Ode mnie masz małe tak, na okres próbny. Powodzenia.

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...