Jump to content

Odrzucone Podanie UBTeam

Recommended Posts

Nick: GH05T

Staż na forum:  29 marca będą już 2 lata a wszystko zaczynało się jeszcze na CS Lucifer (w archiwach mogłyby znaleźć się moje posty z ssami z samego początku roku 2k18)

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum:  Niedawno wróciłem po przerwie. Musiałbym pogodzić role pełnienia admina na serwerze z czasem który mógłbym poświęcić na ubt więc wydaje mi się że na ewentualną ocenę demek mógłbym poświęcić od 1 do 3h dziennie

Dlaczego ty?: Wypowiedź zacznę od banalnego argumentu jakim jest to iż w teamie zawsze przyda się dodatkowa para rąk to pracy. Pełniłem przez ok pół roku role opiekuna serwera więc miałem okazje nabrać doświadczenia w amx bans. A w temacie rozpoznawania wspomagaczy wyjawię moją odwieczną tajemnicę za młodych lat ( ok 8-9 lat temu) uczyłem się gry w cs przez wspomagacze więc nie będę miał najmniejszego problemu z rozpoznaniem ich.

Znajomość AmxBans [0/10]: 9

Znajomość IPS [0/10]: 5 (Od czasu kiedy pełniłem rolę opiekuna serwera minęło sporo czasu więc ciężko mi jest napisać realną znajomość IPS lecz wydaje mi się że nie będę miał z nią większych problemów)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...