Jump to content

Odrzucone UBT sQubany

Recommended Posts

Nick: sQubany.

Staż na forum: od 17 października 2019

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Sprawdzam forum praktycznie po każdej zagranej mapie.

Dlaczego ty?: Po prawie pół roku bycia adminem na serwerze postanowiłem zawalczyć o wyższe stanowisko,myślę że bez dwóch zdań jestem odpowiednim kandydatem na owe stanowisko.

Posiadam sporo doświadczenie w Counter Strike mówimy to o randze Lem oraz +/- 4k godzin sumując moje 5 letnie doświadczenie z grą.

Drugą sprawą jest to że aktualny ubt podejmuje niektóre decyzje w moich oczach błędnie dlatego też chciałbym wesprzeć ich szeregi.

Moje doświadczenie z SB oraz IPS jest znikome ale jak to mówią doświadczenie jest po to żeby je zdobyć trzeba szkolić nowych ubt nie zawszę aktualny team tu będzie.

Znajomość SourceBans [0/10]: 4

Znajomość IPS [0/10]: 0

• Like 1

6 minut temu, sQubany. napisał:

Drugą sprawą jest to że aktualny ubt podejmuje niektóre decyzje w moich oczach błędnie dlatego też chciałbym wesprzeć ich szeregi.

Zawsze jak nie zgadzasz się z jakaś decyzja możesz zgłosić post moderatorom, my wtedy przekazujemy sprawę do opiekuna UBT ;p

+wiek

+/- Aktywność na forum

-Doświadczenie 

No nie wiem, mam mieszane uczucia, niech będzie neutral. Powodzenia.

• Like 1
  • Uwielbiam 1

16 minut temu, sQubany. napisał:

Dlaczego ty?: Po prawie pół roku bycia adminem na serwerze postanowiłem zawalczyć o wyższe stanowisko,myślę że bez dwóch zdań jestem odpowiednim kandydatem na owe stanowisko.

To, że jesteś adminem od pól roku nie znaczy, że masz jakiekolwiek doświadczenie w UBT, ocenie demek i ich rozpisywaniu. 

Nie widziałem od Ciebie ani jednego zgłoszenia. 

Posiadam sporo doświadczenie w Counter Strike mówimy to o randze Lem

Ranga w grze nie ma najmniejszego znaczenia.

- Sourcebans.

- IPS

Na nie.

• Like 2
  • Uwielbiam 2

+ wiek

+ doświadczenie, jeśli chodzi o CS:GO

+/- staż

+/- aktywność na forum

- doświadczenie, jeśli chodzi o UBT, ale każdy je kiedyś zdobywa.

- SB i IPS

Również jestem neutralnie nastawiony do twojego podania. Może z małą przewagą na tak. Ja bym chętnie zobaczył jak się sprawdzisz.

• Like 1
  • Thanks 1

+wiek

+/- staż

- IPS I SB ale na pewno szybko ogarniesz

+ staż jako admin również się zalicza do pozytywnych cech bo admin ma PEWNE OBOWIĄZKI, które musi robić żeby nie wylecieć....

Jestem na tak.

+ Wiek

- Aktywność na forum jak na prawie półroczny staż konta na forum.

- podanie nie przekonuje do Twojej osoby a wręcz zniechęca.

- Póki co jest nas dość więc to miejsce niech zajmie bardziej odpowiednia osoba.

Ranga nie gra roli, jedynie te 4k godzin przemawiają za.

27 minut temu, NeQ. napisał:

Nie widziałem od Ciebie ani jednego zgłoszenia. 

Domyślam się, że chodzi o demko, które wczoraj rozpisywaliśmy, po jego reakcji na posta można było się domyślić że jest niezadowolony z decyzji.

Ja jestem na NIE.

• Like 3

Samo podanie kompletnie mnie nie przekonało. To, że jesteś adminem od kliku miesięcy nie czyni cię bezwzględnie najlepszym kandydatem, bez przesady. Tak samo ranga nie czyni cię lepszym w ocenie demek, uwierz mi. Piszesz o błędnych decyzjach UBT. Skoro przykładowo gracz dostanie unbana i nie zgadzasz się z tą decyzją - czemu tego nie  zgłosiłeś? Aktywność może wybitna nie jest, da się jednak przeżyć. Staż trochę krótki, bans i IPS leżą. Jedyne co na plus to być może wiek, ale jak dla mnie nie decyduje on o jakości kandydata. Nie.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...