Jump to content

Odrzucone UBT XOTourLilf3 x2

Recommended Posts

NickXOTourLilf3

Wiek17 (w kwietniu)

Staż na forumOd 22 lutego.

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum2-3 godziny ale ogólnie wchodzę prawie co godzinę sprawdzić co się dzieje.

Dlaczego ty?Chcę pomóc UBT w pracy.
Mam duże doświadczenie w SourceBansie jak ale znów nie duże w IPS.
Umiem odróżnić cheatera jakich wspomagaczy używa, nawet tych co się kryją a jednak nie do końca.

Na serwerze Arenie 1vs1 spędzam bardzo dużo godzin dziennie (można nawet sprawdzić na moje statystyki w GT lub panelu aktywności) więc, tym bardziej będę dużo czasu spędzał na forum.

Lubie oglądać demka i je rozpisywać więc nie będzie to dla mnie żaden trud.

Nikt się na mnie tu nie skarżył a gracze na serwerze mnie chwalą więc myślę ze nadaje się na tą posadę a przynajmniej na okres próbny można mnie spróbować.

Zapoznałem się trochę też z innymi użytkownikami tego forum i udzielam się prawie w każdym możliwym poście.
Piszę po raz drugi podanie bo mi zależy i się staram
.

Znajomość SourceBans [0/10]10

Znajomość IPS [0/10]6
Pozdrawiam Eryk.

11 minut temu, XOTourLilf3 napisał:

Staż na forumOd lutego.

Dokładnie było podać, bo 22 lutego to już prawie marzec. 3 tygodnie stażu na forum to trochę mało.

12 minut temu, XOTourLilf3 napisał:

udzielam się prawie w każdym możliwym poście.

Udzielasz się nawet w tych, gdzie jest wyszczególnione, by pisali tam tylko admini/gracze danego jednego servera (w tym przypadku DD2#2  CS 1.6)

16 minut temu, XOTourLilf3 napisał:

ale ogólnie wchodzę prawie co godzinę sprawdzić co się dzieje.

Niespełna 35h na forum w ciągu 21 dni daje niecałe 100 minut dziennie, trochę mało.

Podsumowując:

- posty (chociaż i tak już trochę pospamowane, więc jest więcej, ale i tak mało)

- staż na forum

- IPS

+ ortografia

+ SB

Doszło ostatnio 4 osoby do UBT - nie ma ciśnienia - myślę, że czekamy zatem na bardziej odpowiednią osobę na to stanowisko (bez urazy oczywiście)

Na nie.

• Like 3
  • Super 1

? ? ?

+SB
+/-wiek

Piszesz że udzielasz się w każdym możliwym poście?  Jakoś tego nie widzę skoro masz ledwo 38 postów.
Dlaczego ja na pewno mnie nie przekonało.
Spędzasz czas około 2/3h dziennie, nawet ok, ale masz tylko +/- 1 dzień na forum więc wątpie że tak jest.
Jak ci zależy i się starasz, to dobrze, jednak jeżeli aż tak ci zależy to nie pchaj się tam na siłę bo i tak to nic nie da, zdobądź posty godziny na forum i myślę że będzie git :)
Ostatnio doszło trochę UBT także nie potrzeba na gwałt następnego.

Jestem na NIE

Neutral

Twój staż tutaj jest trochę mały (-)

Nie potrzeba aż tak na gwałt kolejnego członka UBT.  (-)

Plusem jest to że raczej tobie zależy oraz się starasz lecz tak czy tak, jak pan lassisch napisał wyżej sądzę że niech te miejsce zajmie ktoś dość mocno ogarnięty który zna się na rzeczy oraz wie co i jak. (+/-)

W sprawie IPS się nie wypowiem bo sam nie wiem dużo na ten temat.

SB (+)

Za ortografie raczej także należy się plusik.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...