Jump to content

Kosz Towarzysze pomocy

Recommended Posts

Siema, jak wiadomo zastały zamknięte uczelnie i z tego powodu chciałem sobie nadrobić trochę zaległości w grach 😄 .

Chciałem sobie pobrać battlefield 1, z pobierzgry24( w wakacje pobrałem bez problemu oraz grałem bez żadnych problemów ale pod koniec wakacji musiałem ją usunąć bo nie miałem miejsca na wiesia 3 )  i pod koniec wyskoczył mi komunikat abym wpłacił na konto X zł oczywiście usunąłem to co pobrałem i tu pytanie do was gamerowcy czy podślecie link do jakiś fajnej strony gdzie mógłbym pobrać tą grę za Free ? 😄

Byłbym wdzięczny jak ktoś podeśle jeszcze linka do pobrrania sniper elite 4 😮 ale to opcjonalnie 😄

Dziękuję za zaangażowanie 😄

POZDRAWIAM Adrian

Ja bym ci polecił zainwestować w stronkę haszkod kupujesz konto Vip na zawszę i jest git, na owej stronie jest przy okazji dobre zabezpieczenie bo pobierasz przez Skrzynki pocztowe więc żadna kara tobie nie grozi za piractwo, chociaż w Polsce za to nie ścigają, ja korzystam bo u mnie za piractwo ścigają dlatego trzeba bardzo uważać :)

Jeśli nie chcesz inwestować w żadne Vipy itp. to Polecam IGG albo SteamUnlocked

https://www.haszkod.pl/gry,battlefield_1_digital_deluxe_ed_3_dlc_repack_fitgirl_pc_2016_dubbing_pl,maildownloader,60769.html Tu masz stronkę do BT1

Cytat

Haszcode wyśle tobie Pw jeśli zachcesz :)

Pobierz MailDownloader: http://maildownloader.pl/maildownloader-download/

Zainstaluj oraz kliknij na Znaczek Pobierania w programie >> Wklej ten kod który podałem wyżej w miejsce gdzie należy go wkleić (będzie pisać) wpisz hasło (Hasło to link do strony haszkod < dodaj www. i .pl )

oraz ostatni pkt to to Lokalizacja pobranego pliku (najlepiej stwórz nowy Folder BT1 i wybierz właśnie ten folder)

Zacznie tobie się pobierać parę segmentów gry które po pobraniu pojawią się w folderze.

Na koniec zaznacz wszystkie pliki Zip/.rar i je wypakuj, po wypakowywaniu będzie plik Setup itp odpal i zacznie się Instalacja :3

Jest też szybszy sposób bez tej instrukcji xD

>> Wpisz w google FitGirl Repack << i będziesz miał miliony Pirackich gier do pobrania :0

A tutaj kolejny link do BT1 https://fitgirl-repacks.site/battlefield-1-digital-deluxe-edition-update-3-3-dlc/

Tylko ten bez Polskiego Dubbingu oraz bez 3 dodatkowych DLC

6983caeb39ae04488d8e2f0843959b22_katujem

Temat został przeniesiony do kosza!

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...