Jump to content

Przyjęte BinaR na członka UnBan Teamu

Recommended Posts

Nick: BinaR

Staż na forum: Jeżeli chodzi o aktywne spędzanie czasu na forum, od sierpnia, lecz teoretycznie konto posiadam dłużej.

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Nie jestem w stanie jednoznacznie tego stwierdzić. Zależy to od dnia, lecz samo częste wchodzenie na forum i przeglądanie go w poszukiwaniu odwołań od banów i tym podobnych nie stanowi dla mnie problemu (sprawdzanie forum raz na 15 minut, tak aby uściślić [pomijając może czas, gdy śpię]). Co do oceny demek - mogę poświęcić na to około 3 godziny dziennie.

Dlaczego ty?: Zacznijmy od mojego doświadczenia na tego typu stanowisku. Jeszcze na krótko przed przejściem na Katujemy pełniłem funkcję członka UBT na innej sieci. Trwało to kilka miesięcy i z pewnością wiele się nauczyłem i rozwinąłem w tym temacie, szczególnie jeśli chodzi o ocenę demek podejrzanych graczy. Poza tym można mi zaufać, pełnie funkcję opiekuna na dwóch serwerach i odgrywam swoją rolę jako redaktor naczelny forum. Nie mam problemu z wyzwaniami i chętnie je podejmuję, w momencie gdy jest taka możliwość. W razie wątpliwości co do ilości pełnionych przeze mnie funkcji - spokojnie, dam sobie radę, ponieważ aktualnie pozostaje mi dużo czasu wolnego, więc mogę go wykorzystać do bardziej szczytnych celów, niż oglądanie filmików na YouTube'ie.

Znajomość SourceBans [0/10]: 10/10

Znajomość IPS [0/10]: Jest kilka rzeczy, których wykonywać nie potrafię. Jedną z nich jest własna ocena moich umiejętności z danego zakresu, ale bez podanych kryteriów. Odnoszę wrażenie, iż w tej kategorii mowa o wiedzy na temat funkcji moderacyjnych, szablonów i tak dalej, więc w tej kwestii zdaje się, że potrafię się odnaleźć. Jeśli jednak konieczne jest podanie w skali od 1-10, podam 7/10.

• Like 8
  • Super 1
  • Uwielbiam 5

Również masz mój głos na tak

+ staż

+ aktywność

+ bardzo przekonujące podanie, wiesz na czym stoisz. 

+ znajomość SB

Pozdrawiam i życzę powodzenia. 

Jestem na Tak. 

Miałam okazję obserwować jego prace w ubt na innej sieci i wywiązywał się że swoich obowiązków wzorowo. Jak na swój wiek jest dojrzałą i odpowiedzialną osobą. Podanie rzetelnie i przekonująco napisane. Co tu więcej mówić powodzenia. 

Jedyne podanie pod którym się wypowiem.

+Wiek, masz bardzo poukładane w głowie 

+doświadczenie 

+podanie

+staż 

Wielkie tak, powodzenia. 

• Like 1

W "poprzednim wcieleniu" jako UB:TEAM sprawował się dobrze i adekwatnie co do wykonywania swojej funkcji i obowiązków. Nie zaobserwowałam, aby odstawał czymś nieodpowiednim od reszty zespołu. Mimo młodego wieku, dał sobie radę. Dodatkowo staż na forum odpowiedni posiada. Jedynym minusem jest, iż bywają momenty, że jest niesłowny. 

Reszta oczywiście na TAK. 

1 godzinę temu, clixxu. napisał:

Jedyne podanie pod którym się wypowiem.

+Wiek, masz bardzo poukładane w głowie 

+doświadczenie 

+podanie

+staż 

Wielkie tak, powodzenia. 

Podpinam się pod pierwszym zdaniem

Pracując, jako redaktor, spełniasz się znakomicie, a i Twoje prace są na dość dobrym poziomie, a jednocześnie trafiają punkt odbiorcy.

Jakoś się udzielasz na forum, więc jest aktywność.

Staż, co ważne, a może i najważniejsze - to również jest, a w doświadczenie nie wątpię.

Powodzenia, jestem na tak.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...