Jump to content

Przyjęte Podanie UBT

Recommended Posts

Posted (edited)
Posted (edited)

Nick: VanillaSkyAvB.

Staż na forum: Prawie 40 dni.

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Spokojnie kilka godzin. Ostatnie kilka dni miałam nawał obowiązków w pracy, ale ogólnie to mam dużo czasu. Co można zauważyć w moim czasie online 240h w ciągu niecałych 40dni.

Dlaczego ty?: Chciałabym spróbować skoro rekrutacja jest otwarta. Do końca nie wiem czy rekrutacja jest owarta na 1.6 czy GO więc dałam i AMX i SM. W 1.6 mam wieloletnie doświadczenie, a dokładnie od 2008 roku. Na samym steam mam ponad 2k godzin plus 2 razy tyle na ns grałam, gdyż na starym kompie miałam wyższe FPS. Znajomość rozpoznawania czitów mam na dość wysokim poziomie, kilkakrotnie pełniłam funkcję UBT i moje decyzje zawsze były podejmowane sprawiedliwie. Jeśli chodzi o CS:GO nie mam aż takiego doświadczenia, natomiast też potrafię rozpoznać dobrego gracza od spalonego, poniekąd doświadczenie przeniosłam z 1.6, ale chociażby tutaj od mojego bana jeszcze nikt się nie odwołał. Samo oglądanie demek zawsze mi sprawiało większą frajdę niż gra stąd też chęci. Jeśli dostałabym szanse, to dam z siebie 110 procent, jeśli nie to trudno spróbuje innym razem. Pozdrawiam.

Znajomość AmxBans [0/10]: 10/10

Znajomość SourceBans [0/10]: 0/10

Znajomość IPS [0/10]: 9/10

@ edit Przepraszam na początku widziałam tylko że dział z rekrutacją UBT jest otwarty, nie zwróciłam uwagi na informacje na górze że do CS:GO

Nick: VanillaSkyAvB.

Staż na forum: Prawie 40 dni.

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Spokojnie kilka godzin. Ostatnie kilka dni miałam nawał obowiązków w pracy, ale ogólnie to mam dużo czasu. Co można zauważyć w moim czasie online 240h w ciągu niecałych 40dni.

Dlaczego ty?: Chciałabym spróbować swoich sił. W CS:GO nigdy nie pełniłam funkcji UBT. Jeśli chodzi o moje doświadczenie to głównie przeniosłam je z 1.6. Jako amin cs;go nigdy nie podejmuje pochopnie decyzji z banem. Do tej pory nikt się nie odwołał od moich banów za czitowanie więc myślę, że to na plus. Znam haxy takie jak wh, trigger, aim.. czyli w sumie podstawowe. Z chęcią nabrałabym doświadczenia w UBT i dam z siebie jak najwięcej. Jeżeli się nie uda, trudno spróbuję innym razem.

Znajomość SourceBans [0/10]: 0/10 - daję 0 ponieważ nigdy nie pełniłam tej funkcji a nie chce przeceniać swoich umiejętności. Z panelem SB miałam raz styczność mając po prostu do niego dostęp, jeśli obsługa jest do nauczenia tak łatwo jak w amx to nie widzę problemu.

Znajomość IPS [0/10]: 9/10 (wiele razy miałam funkcję w grupach moderacyjnych, dodatkowo ze znajomymi mieliśmy chwilowo swoje forum na tym silniku.)

Edited by VanillaSkyAvB.
Błąd (see edit history)
  • Uwielbiam 1

Jest to bardzo rzetelna kobieta, która w punkt nadaje się na to stanowisko. Miałam okazję w przeszłości obserwować jej pracę jako UB:TEAM i sprawowała się wyśmienicie. Minusem był wtedy czas "w kratkę", ale jeżeli już go miała to w pełni poświęcała, aby sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Jest bezstronna i nie zauważyłam podczas sprawowania jej funkcji w przeszłości rażących błędów, czy pomyłek. 

Jedynym minusem aktualnie jest krótki staż na forum oraz mała "rozpoznawalność", być może dlatego, że nie zależy jej na tym, aby być kimś, kogo każdy kojarzy i dobrze zna. 

Polecam użytkowniczkę i oczywiście na TAK

PS: @ VanillaSkyAvB.tylko nie wciągnij się znowu w jakiś serial na netflixie!

Spoiler

Ja pamiętam! 

giphy.gif

• Uwielbiam 1

+ wiek

+ aktywność na forum

+ chęci

- SB

- brak wymaganej ilości postów

- staż

Mimo wszystko, ja bym ci dał szansę. SB raczej szybko ogarniesz, a posty to nie jest jakaś ważna rzecz do pełnienia tej funkcji. 

Ufam, że sobie poradzisz i nie zawiedziesz. Na małe tak, życzę powodzenia.

• Thanks 1

Trochę namieszałaś z podaniem, ale byłabym na tak:

+ aktywność 

+ pełnisz już rangę na forum

+ wiek 

+ radziłaś sobie w 1.6 to i na CS:GO nastał czas, trzeba próbować nowych rzeczy 

- SB, ale na pewno ekipa od GO Ci pomoże i będzie Cię miała na oku 

Nic do stracenia, powodzenia! 

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...