Jump to content

Odrzucone Podanie o UBT

Recommended Posts

Nick: Japoniec ッ

Staż na forum: Od Lutego 

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Nie wiem ile dokładnie to wychodzi ale gdy gram, to zazwyczaj siedzę na forum i jak zginę to czytam sobie różne działy i nawet coś piszę.

Dlaczego ty?: Pomyślałem że spróbuję swoich sił może przyjmą może nie, ale chciałbym się rozwijać na forum, i zawsze marzyłem by być wyżej niż admin. Zazwyczaj siedzę na forum, a ostatnio straciliśmy jednego członka UBT, więc myślę że mógłbym pomóc. Dosyć długo gram w cs'a więc myślę że jakieś doświadczenie na temat cheatów mam, oglądałem dużo Cebuli jak cheatował i też byłem dużo razy świadkiem cheatera na mm, bądź serwerach społeczności tzn. hvh, nie grałem tam na cheatach ale z czystej ciekawości chciałem sprawdzić jak wygląda taki "perfidny cheater"

Znajomość SourceBans [0/10]: 6,7/10

Znajomość IPS [0/10]: 1,2/10 ( nigdy nie miałem styczności ale szybko się uczę )

• Like 3
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2

+ SB

+ aktywność na forum

+/- wiek

- staż

Jako UBT musisz rozpoznać każdego cheatera, nie tylko "perfidnego". 

Hmm.. No nie wiem, jak na razie mogę być na małe tak, ciekawi mnie jak sobie poradzisz. 

Powodzenia. 

• Uwielbiam 1

+/- wiek 

+dlaczego ja

+SB

+miły,aktywny

-doświadczenie ale z czasem będzie zdobywane :) 

Widać, że chłopak ma chęci, chce się  rozwijać ma swój cel, swoje marzenie zostać kimś więcej niż tylko adminem. Moim zdaniem można dać mu  szansę rozwinąć skrzydła.

Jestem na Tak.

Powodzenia trzymam kciuki @Japoniec.  :default_biggrin:

• Uwielbiam 1

+aktywność

+sb

+/- wiek ale chłopak jest ogarnięty jak na 15 lat

-doświadczenie ale myślę że szybko ogarnie temat 

Jestem na TAK, do tego mamy szanse spełnić marzenie chłopaka :P 

• Uwielbiam 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...