Jump to content

Odrzucone UBT XOTourLilf3

Recommended Posts

Nick: XOTourLilf3

Staż na forum: Od Lutego

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: wchodzę przynajmniej co godzinne a poświęcam dziennie 2 godz razem 

Dlaczego ty?:Jestem doświadczony w UBT.

Umiem rozpoznać cheatera dokładnie jakich wspomagaczy używa.

Znam zasady od A-Z jak sprawdzić poprawnie screenshoty.

Chce pomóc w UBT, jak to mówią mam sokole oko i wszystko zobacze czy cos jest nie tak w ss czy w demku.

Mam duze doświadczenie w tej randze więc myślę że bym sie nadawał.

Juz jestem adminem na Arenie 1vs1 i nawet zbanowałem tych graczy co sie kryli ale i tak bylo wiadome ze cheatują.

Mam nadzieję ze dacie mi szanse a gwarantuje ze nikt się nie zawiedzie na mnie :default_biggrin:

Znajomość SourceBans [0/10]:9

Znajomość IPS [0/10]:6

Pozdrawiam Eryk.

jakie 4 bany w bansie jak nie mam żadnego @comely weź popatrz dobrze a pozniej sie wypowiadaj...

-Nie spełniasz wymagań

+podanie

+wiek

-Po tym co było na czacie widzę, że nie za bardzo potrafisz znieść krytykę

Ogólnie propozycja ode mnie, ja też często nie zgadzałem się z opiniami niektórych ludzi pod moimi podaniami ale swoje zdanie chowałem dla siebie i nigdy nikomu nie zrobiłem wyrzutów dlaczego dał mi na nie pod podaniem. I tobie radzę to samo, nie zawsze w życiu tak jest, że wszystko idzie po twojej myśli.

Na razie jestem na nie, ale zobaczymy co reszta powie :]

Oczywiście, że nie. Nie rozumiem, po co pisać podanie, skoro nie spełnia się wymagań.

UBT, nie ma ogromnych braków, przyjęliśmy jedną osobę, a więc nie mamy też napinki, aby brać więcej jak popadnie.

- brak spełnionych wymagań

- brak moralnych pleców (wypowiedzi na czacie)

+/- wiek

+/- podanie

Również jestem na nie, przykro mi.

+ SB

+/- wiek

+/- podanie

+/- doświadczenie

- staż

- aktywność (27 postów, niecałe 24h na forum)

- ogólny brak spełnienia wymagań

Na nie.

Wepchasz się wszędzie, gdzie tylko otwarte okienko? Wcześniej podanie na op dd2#2, gdzie nawet nie pisali o pomoc,a teraz tu?

Piszesz podanie, a nawet nie spełniasz wymagań. 

2003.04 - więc jeszcze lat 16

27 postów - z czego większość jest niewartościowym spamem

4 bany w bansie, a sam admin od 23 lutego.

Posiedź z nami dłużej i postaraj się.

• Like 1

Jestem na nie. Podanie napisane nieczytelnie, mogłeś chociaż zrezygnować z pogrubienia inwencji twórczej, lub wzoru. Tak jak pisałem w poprzednim podaniu, nie czuje potrzeby akceptowania każdego podania na UBT, bo aktualnie jest ich 5 + @ clixxu.. Poza tym patrząc na twój staż na forum jak i na serwerze, to nie rozumiem powodu pisania podania. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...