Jump to content

Przyjęte Melisa - UBT.

Recommended Posts

Posted (edited)
Posted (edited)

Nick: Melisaman

Staż na forum: Ponad 2 miesiące

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Co chwilę zerkam na telefonie, po szkole na komputerze, czyli jakoś 1-3h dziennie

Dlaczego ty?: Moja przygoda z CS'em rozpoczęła się w 2016, gdy poprosiłem o niego moich rodziców na święta ( xD ). Przedtem bardzo długo grałem w CS'a source'a, który jest na tym samym silniku co CS:GO, tylko z gorszą grafiką. W 2017 mój wiekowy komputer odmówił posłuszeństwa i pozostało mi powrócić ponownie do Source'a. W 2018, na nowym komputerze, zacząłem grać w CS:GO, aż do teraz. Od tego czasu bardzo dużo grałem mm'ów, ale także na różnych platformach typu Faceit, PvPRO itd. Powoli wspinałem się po rangach i widziałem wiele cheatów i cheaterów. Aktualnie mam le, lecz spadłem z lem'a przez naszych ukochanych rosyjskich graczy  :default_biggrin:.  Jak już wiele razy wspominałem szybko się uczę, także na swoich błędach, więc z nauką IPS mam nadzieje, że nie będzie problemu. Liczę na pozytywne rozpatrzenie, chociaż wiem, że będzie ciężko :default_smile:.

Znajomość SourceBans [0/10]: 6

Znajomość IPS [0/10]: 2

EDIT 1 : Zapomniałem napisać, adminem byłem 2 razy na jednym forum, raz w CS:S raz w CS:GO, demek rozpisywałem sporo w tamtym czasie, szczególnie w CS:S, ponieważ ludziom wtedy tak bardziej "zależało" na serwerze ;)

EDIT 2 : Jeśli jest jakieś demko z cheaterem na stanie to mogę z chęcią rozpisać :default_biggrin:

EDIT 3 : Jeśli nikogo nie rozpisywałem to chyba dobrze banuje, nie? 

EDIT 4 : @ chmiel@ SQUeZ@ EXTREMAAAAAjakoś tam chyba umiem rozpisywać :default_blush:

Edited by Melisaman (see edit history)
  • Uwielbiam 1

Ehhh, no nie wiem..

+ podanie

+ SB

+ staż w CS:GO, do zniesienia - powinieneś raczej rozróżnić cheatera od normalnego gracza.

+/- wiek

+/- aktywność

- brak min. 60 postów, a wymaganie to wymaganie.

Niech będzie, jestem na małe tak.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

• Uwielbiam 1

+ staż

- wymóg postów

+/- podanie

- wymóg wieku

średnia historia banów, odwołań, żeby cokolwiek stwierdzić, chociażby to, jak rozpisujesz demka, czy potrafisz to robić, jak trafnie banujesz.

aktywność na forum też znikoma, osobiście nie znam, kojarzę przez mgłę.

względnie szczerze w podaniu, tak mi się wydaję, jednak mało konkretnie.

szczerze mówiąc? nie czuję się jakoś mocno przekonany, ale jakąś szansę można dać, sprawdzisz się - zostaniesz, a jak nie, to nie. 

• Uwielbiam 1

Nie czuje się przekonany co do podania, według mnie nie ma nagłej potrzeby na nowych UBT. Zwłaszcza że chwile temu dostał się na to stanowisko @ kavosko. Jestem na nie, ale nie bierz tego do siebie. Nie czuje po prostu potrzeby brania do UBT każdego, kto złoży podanie. 

• Uwielbiam 1

+podanie

+/- doświadczenie, lecz nie mogę uwierzyć w to co robiłeś kiedyś. W tej chwili na tej sieci za dużo się nie wykazałeś np. W rozpisce jakiegoś demka

-staż na forum 

Aktualnie jestem na nie, ale jestem w stanie dać szansę pod warunkiem, że jednak w jakimś stopniu udowodnisz swoje doświadczenie np. rozpisując jakieś przykladowe demko, bo na razie są to puste słowa rzucone na wiatr. 

• Uwielbiam 1

+/- wiek ale w nie których przypadkach to nie robi różnicy

+/- aktywność 

- nie wiem jak reszta ale ja osobiście Cię nie znam

- staż 

+/- tak jak napisał @ SQUeZ doświadczenie mówisz jakieś masz w rozpisywaniu demek ale to różnie bywa jak rozpiszesz jakieś demko to byłbym w stanie Ci uwierzyć

Narazie jestem na nie daj się lepiej poznać itd. Ale życzę powodzenia!

• Like 1
  • Uwielbiam 1

Jestem na małe tak

+/-wiek

+podanie

-staż 

Znam cię jesteś git chłopak chcesz się rozwijać ale no wsumie trochę wiek nas zatrzymuje ja osobiście też bym złożył na coś podanie no ale jesteśmy 15 latkami ;( 

• Uwielbiam 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...