Jump to content

Przyjęte UBT kavosko ?

Recommended Posts

Nick: kavosko

Staż na forum: Od kwietnia

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Zaglądam co kilkanaście minut od 8 do 24, więc łącznie może wyjdzie 3h dziennie.

Dlaczego ty?: W csgo gram już ponad 5 lat, w serię counter strike ponad 8 lat. W tym czasie zdążyłem osiągnąć trochę w tej grze.  W 2017 roku zdobyłem 10lvl faceit, oraz byłem w topce Premium Master League więc postanowiłem spróbować swoich sił w Faceit Pro League-Challenger, niestety nie dostałem nominacji do europejskiego fpla z powodu niskiego win ratu (oficjalnie), ale nieoficjalnie z powodu mojego toksycznego zachowania. Mogę się pochwalić statystykami na koniec sezonu, wynosiły one 1.25k/d i 47%hs. Potem znalazłem drużynę i zacząłem grać turnieje online z większym bądź mniejszym skutkiem, z kilku zostałem zdyskwalifikowany przez moderatorów  za "używanie wspomagaczy", co nigdy nie miało miejsca ale po prostu reprezentowałem zbyt wysoki poziom jak na tak "wysokobudżetowe" turnieje(nagroda 100€ to i mecze sprzedawali :) ). Następnie mixami próbowałem coś osiągnąć w ligach, coś się udało wygrać ale bez szału. W roku 2018 próbowałem wrócić do fpla lecz z powodu braku czasu nie potrafiłem się utrzymać w topce PML i nie dostałem zaproszenia do fpla, więc postanowiłem zakończyć swoją karierę "pro" gracza i zacząłem grać w csa for fun. Na drodze swojej kariery miałem do czynienia z wieloma najróżniejszymi cheatami. Doświadczenie jakie zdobyłem przez ten czas sprawiło że jako admin nigdy nie pomyłem się odnośnie cheatera (raz petrekt dał pewnej osobie ub ale i tak za niedługo dostał vaca). Również resztki mojego skilla można było obserwować na turnieju adminów :) .

Znajomość SourceBans [0/10]: 9

Znajomość IPS [0/10]: 6

• Like 3
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1

+ SB

+ wiek

+ staż

- aktywność. Może tylko ja, może nie tylko ja, ale osobiście w ogóle nie widzę twojej aktywności na forum poza działem FFA. Starając się o kolejną, tak bardzo wymagającą rangę myślę, że powinno cię chociaż trochę interesować życie całej sieci, a nie tylko swojego serwera.

Generalnie jestem na tak. Tylko popraw to ostatnie haha.

• Uwielbiam 1

6983caeb39ae04488d8e2f0843959b22_katujem

Podanie zostało przyjęte

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

• Like 1
  • Uwielbiam 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...