Skocz do zawartości

Odrzucone Podanie o Moderatora.

Polecane posty

Imię : Damian

Staż na forum :  Około pięciu bądź sześciu miesięcy.

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum : Jestem od rana do wieczora nawet na telefonie w wolnej chwili.

Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10] : Jest ciężko nie powiem lecz 13 lat za granicami kraju robi dużą różnicę, dam sobie takie naciągane 7.

Dlaczego ty? : Zaczynając od mojego przyjścia na sieć katujemy, spodobało mi się forum oraz panująca tutaj atmosfera szybko złapałem kontakt z ludźmi, chodź wielu z was już znałem starałem się kilka razy już o tę posadę, lecz nie wychodziło jak to mówi Mario – tanio skóry nie sprzedam jestem osobą z dużym doświadczeniem jako administrator bądź też i moderator, potrafię łączyć swoje funkcje na forum i nie zaniedbuje swoich obowiązków jestem obserwatorem i wiem, co się dzieje niedawno doszły dwa nowe serwery, a osób na forum przybywa dlatego oferuję swój czas i pomoc dla was.

Znajomość IPS [0/10] : 10

Zapoznałeś się z regulaminami?: Tak

Zapoznałeś się z wymaganiami?: Tak

• Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1

Na TAK 

+ wiek

+ staż na forum 

+/- interpunkcja (za szybki czasami 😊 )

+ wywiązywanie się z obowiązków mimo natłoku zajęć,

Odpowiedzialny i skrupulatny, mimo braku czasu spowodowany innymi zobowiązaniami, pomocny: prędzej czy później znajdzie chwilę na pomoc

• Uwielbiam 1

Huhuhu. Ja jestem na Nie.

Patrząc jak piszesz, co piszesz i w jaki sposób oraz jak się zachowujesz idzie się zorientować, że nie umiesz odróżnić żartu od krytyki. Bardzo boli Cię, kiedy ktoś zaneguje, bądź przyczepi się o coś. Wybuchasz nagle, nie umiesz opanować swoich emocji. Kijek między pośladkami się luzuje, albo wyjmuje przed wejściem w internet.
Wiele razy wspominasz, że nie masz czasu. Jesteś Redaktorem, Właścicielem Serwera i Adminem. Na wszystko masz czas, a bierzesz na barki kolejną rangę?
"Dlaczego Ty" w jednym, długim zdaniu bez ładu i składu. 
Podanie na kolanie. 

Myślę, że wystarczy.

• Like 4
  • Haha 2
  • Zły 1
  • Uwielbiam 1
By cloud`,

Mogłeś już sobie darować te dopiski.. #pisemne

Ja również jestem na nie, Damian, i będę, póki nie zmienisz swojego zachowania i ogólnego podejścia do naszej sieci. 

+ Wiek

+ Staż

+/- IPS, jak zwykle jesteś przekonany, że wszystko perfekcyjnie ogarniasz i nic nigdy nie sprawi ci problemu.

+/- Ortografia i interpunkcja // cieszy mnie chociaż, że tutaj jesteś szczery ale i tak wydaje mi się, że stanowczo to 7/10 jest naciągane.

- Zaangażowanie w życie forum - owszem, aktywny to jesteś, ale pod względem postów, propozycji i różnych dyskusji kompletnie nie powiedziałbym.

- Zachowanie, nie umiesz przyjąć na siebie jakiejkolwiek krytyki nawet, jeśli jest ona skierowana w żartobliwy sposób, wszystko odbierasz jako atak w swoją osobę lub otoczenie.

- Tutaj też się zgodzę z @ Mendokusei, tak często mówisz, że nie masz czasu z powodu innych oraz prywatnych obowiązków, a teraz chcesz próbować na kolejnej posadzie?

Mimo wszystko życzę powodzenia.

Pozdrawiam.

• Like 6
  • Dzięki 1

Jestem na nie 

- zaangażowanie w życie forum leży 

- nie umiesz przyjąć krytyki

- (punktu serwera) twierdze że znajomych byś faworyzował i nie dawał im kary itp itd 

- strasznie wywyższasz się nie ważne jaką masz rangę 

• Like 6
  • Haha 1

+ Wiek 
+/- Interpunkcja
+/- Podanie
+/- IPS, wydaje mi się, że te 10/10 trochę naciągnięte 
- Nie umiesz przyjąć krytyki, tylko od razu to wyśmiewasz
- Pamiętam jak pod koniec tamtego roku po odrzuconym podaniu na moderatora, napisałeś w tygodniku, że za tydzień już Ciebie nie zobaczymy. Może był to przypadek, że Napisałeś to akurat po odrzuconym podaniu, ale no jednak chciałeś w tamtym momencie zrezygnować z dotychczas pełnionych funkcji.

Jestem na Nie, lecz mimo tego życzę Ci powodzenia.

• Like 4

Damian, trzeba sobie czasami powiedzieć STOP. Masz kilka serverów, redakcję, jeszcze gdzieś tam pełnisz rolę admina. Ponadto twoje wahania nastrojów w dawnych czasach, na UBT nie poszło, na moda nie poszło i nagle tak jak wspomniał @ SQUeZpiszesz w tygodniku, że rezygnujesz. Potem patrzę nie masz rang, a na następny dzień znów je wszystkie masz XD Nadgorliwość gorsza od faszyzmu, a to nie jedyny jej przykład. Zajmij się obecnymi obowiązkami, skup się na tym co robisz, by być w tym najlepszym. Ja nie piszę podania bo a) uważam, że jest pełno lepszych kandydatów ode mnie b) mam już pełno swoich obowiązków c) mam swoje za uszami. I tobie polecam to samo, bo punkty a,b i c nam obydwóm się pokrywają. 

Wszystkie 3 powody dlaczego jestem na nie wymieniłem wyżej. Lubię Cię i doceniam to, co robisz, ale powiedź sobie stop. Mimo wszystko, powodzenia życzę.

• Like 3

Generalnie większość wad wymienili użytkownicy wyżej.

Nie umiesz przyjąć krytyki to jest chyba twoja największa wada. Często jak są jakieś zamieszki jesteś w nie zamieszany np. Sytuacja z SB ostatnia, doskonale wiesz która.

Jednak znowu nie tym razem, może kiedy indziej.

• Like 7
  • Uwielbiam 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...