Skocz do zawartości

Przyjęte Podanie Sebik0oo

Polecane posty

Imię : Sebastian
Staż na forum : Dzisiaj wybił mój dokładny miesiąc bytowania na tym forum.
Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10] : 8,5
Dlaczego ty? : Ponieważ myślę, że nadaje się na to stanowisko. Odkąd zawitałem na Katujemy.eu,

to szybko się zaaklimatyzowałem. Wielu administratorów bardzo ciepło mnie tutaj powitało, jestem im za to bardzo wdzięczny. Po tygodniu stażu stwierdziłem, że mógłbym spróbować sił w administrowaniu na serwerach naszej sieci, ta decyzja okazała się bardzo słuszna. Mam ogromny zaszczyt nadzorować dwa nasze serwery, i wiem że gdy jestem na nich obecny, to żadna „pluskwa”, nie będzie przeszkadzała w spokojnym graniu naszym użytkownikom. Na forum próbuję się wypowiadać w sposób kulturalny, spokojny i dyskretny. Uczę się w kierunku psychologii, więc wydaje mi się, iż redakcja na naszym forum będzie czymś, w czym będę mógł poszerzać moje umiejętności komunikowania się jak i pracę z ludźmi.

#edit:

Zmieniłem „Katujemy.eu” z koloru czerwonego, na kolor niebieski, z powodu zakazu używania koloru czerwonego za wyjątkiem moderacji i głów wyższych.  

• Like 5
  • Uwielbiam 1
By EXTREMAAAAA, Edytowane przez

Nie używaj czerwonego koloru czcionki. #pisemne

W Twoim przypadku jestem w pełni na tak.

Zadeklarowałeś, że twoja znajomość ortografii i interpunkcji jest dobra. Utwierdziłeś mnie w tym przekonaniu swoim podaniem.

Odpowiedź w dlaczego ty jest rzeczowa, interesująca i na pewno mnie przekonała, a dobra, sensowna składnia jest niezbędna Redaktorowi.

Twój wiek, staż na forum i aktywność wrzucę do jednego "wora". Również na +.

W pewnym sensie poznałem Cię i jestem pewny, że odnajdziesz się w Redakcji oraz będziesz wykonywał swoją pracę należycie.

Radzę poprawić Ci nazwę sieci, ponieważ kolor czerwony jest zarezerwowany tylko i wyłącznie dla wyższej administracji, a kto wie jak zareaguje na to Moderacja, zwłaszcza że jest to w podaniu :D.

Ode mnie to tyle i życzę Ci Powodzenia!

• Dzięki 1

Z chęcią czytam co się dzieje w dziale redakcyjnym, więc pozwolę sobie na wypowiedź.

+ Podanie starannie napisane i co najważniejsze przekonujące.

+ Pisownia.

+ Zaintrygowała mnie ta psychologia.

Coś czuję, że będziesz dobrym redaktorem.

Powodzenia!

• Dzięki 1

Nie ma się chyba co rozpisywać, wymagania spełniasz, wiek jest na plusik oczywiście, to samo można powiedzieć o interpunkcji i ortografii. Widać, że masz chęci i ten "młodzieńczy" zapał do redaktorki, o ile mogę to tak nazwać :D Brakuje mi pokazu Twoich umiejętności, chodzi mi o jakiś wywiad, artykuł. Jestem skłonny dać na tak.

+ wiek,

+ interpunkcja, ortografia,

+ chęci,

+ estetyczne podanie,

(?) doświadczenie.

Powodzenia ^^

• Dzięki 1

To podanie bardzo mi się podoba.

Estetyczne, kolory nie gryzą się.

Tekst? Ładnie do lewej, a nie wyśrodkowany, brak zbędnych odstępów etc.

Znajomość interpunkcji i składni, myślę że też odpowiednia, bo przecież nie jest to nic profesjonalnego. W oczy się nic nie rzuca.

Wniosek Twój zaciekawił i sprawił, że chce czytać więcej Twoich pisemnych prac.

Wymagania spełniasz, więc chciałabym zobaczyć Cię w roli redaktora. 

• Dzięki 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...