Skocz do zawartości

Odrzucona propozycja dd2 vip

Polecane posty

Siemka podczas mojej dzisiejszej gry na serwerze only dd2 #1 ktos poruszyl temat dotyczacy podwojnych skokow/105hp dla vipow czesc graczy odezwala sie, ze jest to bardzo duzy "wspomagacz" dla vipa 

Wspomagacz nie mam na mysli zadnych cheatow tylko niezly odpal dla vipa bo podwojny skok robi swoje :)

Wiec daje propozycje usuniecia podwojnego skoku lub usuniecia dodatkowego hp dla vipa :) 

Od siebie dodam tyle, ze svip ma juz praktycznie wszystko. Dodatkowe hp, podwojne skoki, wybor broni wiec rowniez jestem za znerfieniem svipa :p

Pozdrawiam

No nie wierzę temat wałkowany kolejny raz, po to ktoś wydaje pieniądze, żeby mieć z tego jakiś pożytek, więc jak dla mnie temat jest poruszany po raz kolejny bez sensu, a jak chcesz być równy z resztą graczy (czyli mieć te same przywileje) to możesz sobie zakupić takową usługę, nie jest to tylko dla wybranych graczy, pozdrawiam 

• Like 4

14 godzin temu, archonek napisał:

Siemka podczas mojej dzisiejszej gry na serwerze only dd2 #1 ktos poruszyl temat dotyczacy podwojnych skokow/105hp dla vipow czesc graczy odezwala sie, ze jest to bardzo duzy "wspomagacz" dla vipa 

Wspomagacz nie mam na mysli zadnych cheatow tylko niezly odpal dla vipa bo podwojny skok robi swoje :)

Wiec daje propozycje usuniecia podwojnego skoku lub usuniecia dodatkowego hp dla vipa :) 

Od siebie dodam tyle, ze svip ma juz praktycznie wszystko. Dodatkowe hp, podwojne skoki, wybor broni wiec rowniez jestem za znerfieniem svipa :p

Pozdrawiam

Jak będziesz dorzucał parę  stówek do reklamy to z chęcią skasuję Svip   pozdrawiam 

"Svip nie jest jakiś  drogi jak na innych serwerach"  

• Haha 1
  • Uwielbiam 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...