Skocz do zawartości

Odrzucona 2 MAPS

Powrót 2 MAPS!  

8 użytkowników zagłosowało

1. 1. Ankietka

• Mirage/Inferno
    • Mirage/Dust 2
    • Mirage/Cache
    • Mirage/Train

Polecane posty

Napisano (edytowany)
Napisano (edytowany)

Witam przychodzę do was z propozycją o przywrócenie 2 maps na miragu #3 ponieważ myślę że każdy chciałby też pograc na innej mapce.Myślę żebyśmy wrócili znów do tego myślę, że wystarczą nam 2 mirage only a na mirage#3 możemy zmienić coś żeby było lepiej :) 

Przez LEGENDAR,

W ankiecie brakuje opcji: "Jest dobrze tak jak jest".

Wypowiem się jako osoba, która ma jakieś doświadczenie.

Nie bez przyczyny @ Dudnes zmienił serwer na sam ONLY MIRAGE. Powiem tak, obecni gracze z pewnością w chociażby 80% uwielbiają najbardziej mapę MIRAGE, inne mapy traktują z dystansem i na takowych zdecydowanie by się gorzej czuli co w konsekwencji doprowadza do tego, że tak naprawdę wychodziliby z serwera.. Dajmy, że pewna część z tego (~25%) zacznie wtedy szukać frazę "Mirage", aby znaleźć taki z ciągłością tej mapy- co w konsekwencji doprowadza do wspomagania konkurencyjności, a także spadku serwera. Kolejnym tutaj ważnym czynnikiem jest wzrost graczy po zmianie moda z 2 MAPS'a (za czasów dawniejszych) na ONLY MIRAGE(czasy teraźniejsze)- w ponownym powrocie czynniki, które zostały wymienione wyżej doprowadzą do regresu. 

Pozdrawiam ;) 

• Like 8
Przez LEGENDAR,

Świetnie wyjaśnione ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...