Skocz do zawartości

Zbanowany ONLY DD2 kleksIK UB

Polecane posty

Nick: kleksIK
Nick Admina:  bober
Steam ID/IP: STEAM_0:1:50033503
Czas zdarzenia/data: 23:35, 07.02.2020
Serwer (Mod): Only DD2 #2
Opis sytuacji:  Nic szczególnego - zrobione screeny
Link do bana w amxbans:  http://bany.gameclan.pl/ban_list.php?bid=83926
Link do SS'ów: https://www21.zippyshare.com/v/xR4XfMxG/file.html

W konsoli widoczny jest komunikat, że screenów zrobionych zostało 7. Niestety plugin zrobił mi tylko jednego, możliwe, że admin banujący ma resztę - z tego co wiem screeny potrafią się bugować.

W przypadku wątpliwości proszę o rozpiskę demka i wskazanie spalonych akcji.

Pozdrawiam :)

Dostałeś 7 screen'ów ale w formacie TGA. Ten, który wstawiłeś jest screen'em kontrolnym. Poszukaj właściwych pod nazwą HalflifeXX.tga - gdzie, XX będzie domyślnie liczbą od 00 do 06 ;) Jak je znajdziesz, to spakuj je wszystkie w paczkę rar i wrzuć na jakiś hosting, potem po przez edycje tematu dodaj nowego linka.

Jak już napisałem, screenów nie posiadam :)

Ostatnie aktywne są ze stycznia, dlatego proszę UBT o sprawdzenie demka, rozpisanie bądź odbanowanie.

Bez tytułu.png

Dla ułatwienia wrzucam link do demka:

http://588643.hltv2.pukawka.pl/hltv-2002072317-de_dust2-1581113820-1581115140.zip

I proszę was, nie mówcie mi że w 2020  roku ktoś jeszcze opiera się na screenach :) Po to jest UBT by właśnie w takiej sytuacji przyłożyli się do swojej roli i rozpisali demko bądź też wysłuchali opinii banującego i zbanowanego :)

Pozdro :)

Przejrzałem sobie logi oraz obgadałem sprawę z adminem. Jeżeli masz screen w formacie BMP, to nie ma tutaj mowy o braku pozostałych, zwłaszcza że ten w formacie BMP jest robiony jako ostatni. Masz 24h na wstawienie screen'ów, w innym wypadku nie dostaniesz UB ;)

Czyli mówisz, że jako poszkodowany nie mogę mieć prawa głosu ? 

Także idzie nam się tylko pożegnać, skoro nawet nie potraficie rozpisać demka - jedynie decyzja o banie ze względu na statystyki 50 5 :)

Pozdrawiam wasz profesjonalizm.

I następnym razem koledzy uwierzcie, że czasem dochodzi do bugów.

Elówka ;)

a i co najważniejsze ;) przejrzyj sobie kolego z UBT demko i zwróć uwagę kiedy dostałem delikatnego laga ze względu na robione screeny :) Bo przy każdorazowym banowaniu z ssami laguje gracza w momencie ich robienia :)
Przy 7 screenach lag powinien być zauważalny - ale jeżeli logi to jest wasz święty graal... to nie mam pytań xD

By cloud`,

Kompletnie zbędny post. Spam. #pisemne

By pejterek,

Jeżeli dostałeś laga, to wyszłoby 7 screen'ów o takim samym kodzie CRC, nie ma możliwości żeby wyparowały

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...