Skocz do zawartości

Odrzucona skarga holland

Polecane posty

Twój nick:  Kacper201901
Nick gracza / admina na którego składasz skargę: gracz
Opis sytuacji:  Gdy wszedłem wczoraj na serwer było gdzie przed 23 chłop wypraszał mnie z serwa... TAK dokładnie wypraszał + groził mi oraz prowokował co mógł zauważyć laresse... Ja rozumiem że jestem osobą nerwową co szybko wpuszczają nerwy ale to jest przegięcie kurna mać... Jeśli Pan Holland będzie tak traktował mnie jak ŚMIECIA to możemy się pożegnać bo nie widzę sensu grać JAK JAKIŚ RANDOM będzie mnie bezczynnie tyrał jak i wulgarnie wyganiać z serwa... Ja mogę pisać opinie na fb,poszukać ludu,fake skargi robić ale dobra ja chce grać tu  bo to fajny serw lecz jak tak ma wyglądać gdy holland bezczelnie mnie tyra to nie mam o czym mówić *POZDRAWIAM KACPER*
SteamID osoby oskarżonej: -
Czas i data zdarzenia: wczoraj
Dowód (demko/ss) świadkowie - tak jak niebieskowłosa lub laresse

• Haha 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...