Skocz do zawartości

Zaakceptowana Skarga Dejv

Polecane posty

Twój nick: Nerwusek ;)
Nick oskarżonego: Dejv
IP/SID oskarżonego: 
Godzina i data zdarzenia: 06.02 16:45
Mapa: Mirage
Screeny/demo: 
Opis sytuacji: Najpierw ten "najlepszy" admin dobra nie będę żartował.  

1. Banowanie ludzi za cele mapy gdy jest sam np.  3vs1 sam kampi.

2. Banowanie o byle jaką akcje gdy ktoś się kłóci, a nie ma wyzwisk

3. Co za tym idzie nadużywanie admina

Aktualna sytuacja z dziś

Idę sobie sprawdzić CT, a ten typ wzywa/obraża co ja robię to niezły admin jak wyzywa, a sam za wyzwiska banuje.

Dostałem bana za prowokacje bo napisałem "dejv wpisz topbot to będziesz na top1"

Nie wiem co to wgl za sytuacja ale nie powinna mieć miejsca bo obraza to nie jest, a jak chce banowac za prowokacje to niech poczyta tutaj co to znaczy.

https://www.google.at/search?client=opera&q=prowokacja+definicja&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Proszę o wyjaśnienie sytuacji

• Haha 2
By Gosia ?!,

Przenoszę do odpowiedniego działu. Poczekajcie na wypowiedź właściciela lub opiekuna serwera.

By clixxu.,

Uzupełnij wzór do końca (screeny, demo) bo poleci do kosza.

9 minut temu, Nerwusek ツ napisał:

Opis sytuacji: Najpierw ten "najlepszy" admin dobra nie będę żartował.  Kolejny popis prowokowania...

1.Idę sobie sprawdzić CT, a ten typ wzywa co ja robię to niezły admin jak wyzywa, a sam za wyzwiska banuje. 

2.Dostałem bana za prowokacje bo napisałem "dejv wpisz topbot to będziesz na top1"

1.. Oczywiscieidziesz sobie na resp ct ale... w rundzie 3 na 2 oraz z paczka (wiedzac ze tam jest typ ) Upominam gdyż nie wykonujesz celow mapy . Po czym cos mnie tam obraziles i dostales muta na 30 min

2. Dostales bana owszem po tym tekscie ale o poprzednich juz nie wspomniales i pisaniem na u@ w moim kierunku :) 

Ps. Postaram sie nastepnym razem na wecej dac. Pozdr. Dejv  <3

• Haha 1
  • Uwielbiam 1

No sytuacja 3 na 2 na demko będzie widać jak wszyscy wiecie, że jest CT, a patrzycie jungle to jak miałem zaplantować jak typ na ct był :)

Śmieszny jesteś gościu 

"Po czym cos mnie tam obraziles i dostales muta na 30 min"

to coś tam obraziłem czy obraziłem nie przypominam dawaj dowód z demko

Pokaż gdzie Cię obraziłem pisząc na U@ 

napisałem dwa razy tylko 

Dla mnie banujesz ludzi bez podstawanie bo myślisz, że jak CIe tu wszyscy znają to mozesz wszystko :)

Na więcej ? zapoznaj się z zasadami banowania ile za jakie sytuacje :D

• Haha 3

1 godzinę temu, Nerwusek ツ napisał:

No sytuacja 3 na 2 na demko będzie widać jak wszyscy wiecie, że jest CT, a patrzycie jungle to jak miałem zaplantować jak typ na ct był :)

Śmieszny jesteś gościu   ( no bo taki jestem smieszek )

"Po czym cos mnie tam obraziles i dostales muta na 30 min"

to coś tam obraziłem czy obraziłem nie przypominam dawaj dowód z demko  ( to ty piszesz skarge czemu ja mam dawac dowod na to ze mnie obraziles? Skarga jest jak mniemam o BANA) ^^

Pokaż gdzie Cię obraziłem pisząc na U@     ( nie pisze ze mnie obraziles na u@ tylko pisales w moim kierunku )

napisałem dwa razy tylko   ( U@ jest do zglaszania graczy i oczywiscie admiow nie na twoje wypociny :) )))

Dla mnie banujesz ludzi bez podstawanie bo myślisz, że jak CIe tu wszyscy znają to mozesz wszystko :)    ( No wlasnie wszyscy mnie znaja z Andrzeje Duda wczoraj flache obalalem )

Na więcej ? zapoznaj się z zasadami banowania ile za jakie sytuacje :D  ( no chyba powinienes sam to zrobic ^^ )

Post do postu nizej by uniknac SPAMU :)

Jesli chcesz sie przekonac  "jaki jestem wyszczekany " zapraszam do Rybnika (woj. Slaskie ) :)) Jesli oczywiscie mama napisze usprawiedliwienie ze szkoly. 

• Haha 1
  • Przykro mi 2
By IMean,

+1, zbędny post.

Czytam te wasze wypociny już któryś raz i nie mogę wyjść z ,,podziwu"...

@ Dejvza to ,,pecie" otrzymujesz ostatnie ostrzeżenie. Następna słuszna skarga, nieprawidłowy powód bana, mute na 5 dni z powodem ,,morda" czy coś innego i się żegnamy. Sam @ BlaDy*tak postanowił i ja się pod tym podpisuję. 

@ Nerwusek ツPolecam czasami spuścić ciśnienie, bo jak wklepałem twój nick w bansie to mi kompa ścięło. Jesteś chamski, arogancki, lubisz się drzeć i prowokować. Z reszta, logi mówia same za siebie. Ode mnie otrzymujesz bana na 2 dni, mam nadzieję, że przemówi ci to do główki, bo jesteś na dobrej drodze do pożegnania się z tym serverem na zawsze.  Nie będę tolerował bydła. 

Radzę wziać sobie do serca to, co napisałem.

• Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Uwielbiam 2

6983caeb39ae04488d8e2f0843959b22_katujem

Skarga została przyjęta

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...