Skocz do zawartości

Odrzucona Vip....? A po co to teraz komu.

Polecane posty

Witam. 

Chcialbym sie zapytac  (glownie @ BlaDy* ) co Cie kierowalo tym zeby tak znerfic vipa? xD 

-1 runda brak granatow oraz defa

-4 runda (dopiero ) menu broni zwykle na 3 rudne juz byla

-Rewolwer w menu broni... Po co? Ktos z tym gra?

Brak mozliwosci dropienia VIP'a ze skrzynki jesli owy juz jest przypisany ( powinien sie dodawac do obecnego ) 

Moim zdaniem kupienie vip na serwerze powinno sie wiazac z jakimis udogodnieniami bo place za cos hajs i wspieram serwer ... 

Prosze o odp. Pozdr Dejv !

• Like 4

Witam, 

@ Dejv Ogólnie zaktualizowałem VIP’a do najnowszej wersji. Zmieniłem tylko jedna rzecz. Na pistoletówce VIP’y nie dostają Kevlaru+Hełmu. Dopiero w pierwszej rundzie dostają. Czemu tak a nie inaczej? Dlatego, ze strasznie to irytowało zwykłych graczy. Więc zmieniłem to na czas testu. Chce zobaczyć jak teraz będzie wyglądać gra. 

Co do menu broni,  nic w tym kierunku nie zmieniałem. Przy aktualizacji VIP’a mogłem coś pominąć. Postaram się jak najszybciej to naprawić.

Pozdrawiam,

@ BlaDy*

• Like 3
  • Uwielbiam 3

@ Dejv Granaty zostały zabrane na pistoletówce. Zapomniałem dodać defa. Jutro będzie dodany. A co do menu broni VIP, nic nie zmieniałem. Mogłem pominąć przy przepisywaniu configu. Postaram się dzisiaj to poprawić. 

Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. Robię to wszystko dla Was. Z myślą o graczy. Serwer nie jest dla mnie lecz dla Was. 

Pozdrawiam,

@ BlaDy*

• Uwielbiam 6

Na razie wraca tak jak było. Na dniach wleci Ankieta z opcjami do wyboru i wybierzecie sobie co chcecie demokratycznie i już nie będzie płaczu że to to, a to tamto. 

• Like 4

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...