Jump to content

Propozycje zmian - Only Mirage #1

Recommended Posts

Witam. W tym temacie możecie pisać swoje propozycje jakie macie odnośnie zmian na serverze, a ja razem z @ BlaDy*będę podpinał wam notatkę, czy propozycja zostaje przyjęta bądź odrzucona. Możecie tutaj pisać dosłownie wszystko to, co wam się nie podoba i chcecie to zmienić bądź brakuje wam czegoś na serverze i warto byłoby coś dodać. Aby zachować jakiś ład i porządek, zastosujcie poniższy wzór. UWAGA! Post bez zastosowania wzoru od razu będzie usuwany, chcę tutaj porządek, bo to ułatwia pracę nam i wam. 

Wzór:

Cytat

Nick:

Opis propozycji:

Dlaczego chciał(a)byś to dodać?:

Dlaczego tworzę ten temat? Ponieważ słyszę od was na serverze masę propozycji, których nie jestem w stanie zawsze zapamiętać i wiem też, że nie chce wam się zakładać oddzielnego tematu, po prostu post jest szybciej napisać. No i oczywiście może się z nimi z buta zapoznać @ BlaDy*,a tak to ja muszę pisać do niego, on musi mi dać odpowiedź i dopiero ja wam daje znać co się urodziło. Chcę wraz z właścicielem, aby ten server podobał wam się w każdym aspekcie i chcemy umilić wam rozgrywkę. Reasumując: szybciej, wygodniej i na temat. Zapraszam do pisania!

PS propozycje odnośnie broni są przeniesione tutaj, a stary temat usunięty, nie ma sensu trzymać 2 podobnych tematów.

• Like 7

Nick: @ cloudn

Opis propozycji: Proponuję dodać do menu kupna broni dla VIPa na start rundy karabiny: AUG i SG 553, a wywalić z niego pistolet CZ75.

Dlaczego chciał(a)byś to dodać?: Zawsze dla VIPa to jakiś dodatkowy przywilej, a pistoletem CZ75 i tak mało kto gra, poza tym w każdej chwili można go kupić w stosunkowo niskiej cenie po każdej stronie drużyny, czy to jest CT, czy TT.

• Like 4
  • Thanks 1
  • Uwielbiam 2
By clixxu., Edited

Blady zapomniał podpiąć notke. Dodamy któraś z tych broni, muszę się jeszcze zastanowić którą.

Nick: SQUeZ

Opis propozycji: Sprawa Anty Rusha

Dlaczego chciał(a)byś to dodać?: Sprawa Anty Rusha jest bardzo uciążliwym tematem. Wiadomo nie można go usunąć, bo byłby za duży płacz na serwerze, ale moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby skrócić jego czas z 1:35 na 1:40/1:45.

Opis propozycji: usunięcie cz75 z rozgrzewki

Dlaczego chciał(a)byś to dodać?: Niby mała zmiana, ale dużo ludzi płaczę, że dostaję cz75 na rozgrzewce. 

Opis propozycji: Losowanie Vipa na mapę

Dlaczego chciał(a)byś to dodać?: Proponuję, aby co każdą mapę wylosowywało jednego gracza który otrzyma Vipa do końca mapy. Na pewno będzie to jakiś dodatek na serwerze, oraz spowoduje to w jakimś stopniu graczy bez Vipa do jego zakupu.

• Like 6
  • Thanks 2
  • Uwielbiam 1
By BlaDy*,

Przyjmuje. Już zostało wprowadzone na serwerze.

Nick:Rago

Opis propozycji:Menu broni vipa

Dlaczego chciał(a)byś to dodać?: Na pewno  nie raz zdarzyło  sie  Jakiemuś vipowi na początku rundy zapomnieć o tym menu i klikają  sobie podstawowe klawisze aby np pobawić sie kosa czy innymi broniami . Stąd  moja propozycja aby z 1,2,3,4 zmienić na 6.7.8.9 0 (jako opcja wyjdz) i zamiast np M4A4 lub M4A1-S dodac po tt SG 553 a po ct Aug.

By clixxu., Edited

Co do numeracji w menu vipa to było wałkowane już, więc odrzucam. Co do dodania SG/AUGa to się zastanowimy jak to zrobić. Być może zrobimy to tak, że m4a1 i m4a4 zostaną, a dodatkowo zostanie dodana któraś z w.w broni.

Nick: AngusBcn

Opis propozycji: Limit przebywania F2P na serwerze.

Dlaczego chciał(a)byś to dodać?: Ponieważ są sytuacje, w których normalni gracze grają o późnych godzinach, a admina nie ma i wejdzie taki bambik z czystym kontem i zaczyna strzelać jak Scream. Godziny odpowiednie to 6-23. Kiedyś to było i się sprawdzało.

• Like 3
By clixxu.,

Powstanie publiczna ankieta. Sami zdecydujecie.

By clixxu., Edited

ODRZUCONA

Nick: SQUeZ

Opis propozycji: Losowanie Vipa na mapę

Dlaczego chciał(a)byś to dodać?: Proponuję, aby co każdą mapę wylosowywało jednego gracza który otrzyma Vipa do końca mapy. Na pewno będzie to jakiś dodatek na serwerze, oraz spowoduje to w jakimś stopniu graczy bez Vipa do jego zakupu.

• Like 1
By clixxu.,

Jest już możliwość wylosowania VIPa w skrzynkach, więc propozycję odrzucam, ale zostanie poprawiony drop tego VIPa oraz zostanie zwiększona szansa na wydropienie go. Przy okazji Blady zwiększy szansę na drop kluczy i skrzynek.

Nick: Babuszka

Opis propozycji: Drop kluczy i skrzynek z otwartych skrzynek 

Dlaczego chciał(a)byś to dodać?: Proponuję by była by możliwość np. Dropnięcia 5 kluczy albo skrzynek z otwartej skrzynki lub by się zwróciła skrzynka(oddanie klucza i skrzynki). Urozmaiciło by trochę te skrzynki takie dropy(chociaż trudno nie jest uzbierać skrzynek i kluczy). Oczywiście jeszcze inne mogą być nie wiem 7,10 skrzynek lub kluczy itd. 

By clixxu.,

Trochę mija się to z celem. Odrzucam, ale dzięki za propozycję.

Nick: Domciaa

Opis propozycji:

zmiana liczby awp na drużynę z 5 na 3

Dlaczego chciałabyś to dodać?: 

Dobrze wiemy, że większość graczy wchodzi na serwer 4fun, a w większości przypadków awp są uciążliwe.  

• Super 1
By clixxu.,

https://katujemy.eu/topic/46818-limit-awp-na-druzyne-ankieta/

Nick: Orszul

Zgadzam się z przedmówczynią. Przy takiej ilości awp gra staje się bardzo frustrując. Stąd też chcemy zaproponować ograniczenie liczby awp do 3 albo przynajmniej do 4. 

Nie tylko my wymyślamy sobie te pomysły tylko większość serwerowej społeczności.

• Uwielbiam 1
By clixxu.,

Nie ma potrzeby pisania 2 takich samych propozycji.

By clixxu.,

https://katujemy.eu/topic/46818-limit-awp-na-druzyne-ankieta/

Nick:Bombowy Hubert

Opis propozycji: Pokazywanie zadanego DMG z granatów

Dlaczego chciał(a)byś to dodać?: Proponuję usunięcie wyświetlania obrażeń zadanych granatami, według mnie jest to spore ułatwienie (załóżmy, że jesteśmy po CT, rzucamy HE żeby "sprawdzić" rampę, brak dmg = swobodne zajęcie).

Szkoda, ale rozumiem :) 

By clixxu.,

Było już to poruszane, nie usuniemy tego. To serwer 4Fun, nie liga ESL. Odrzucam, ale dziękuję za propozycję.