Skocz do zawartości

Skąd się wziął twój nick ?

Polecane posty

Pewnie wielu się zdziwi, ale to prawda, z palenia. Cloud = chmura. Zawsze byłem ulubieńcem tzw. "chmur" z elektrycznych pałek XDDDD

A "n" dodałem, żeby nick odróżniał się jakoś od teamu e-sportowego XD

• Haha 6
  • Wow 1
  • Przykro mi 2

@ Awika.nareszcie się dowiesz :p

Ogólnie to dawno, dawno temu wpadłem na ten pomysł - od razu wiadomo, że ten nick nie był na serio. Ale był w dłuższej formie... Ci którzy grali ze mną w Lola wiedzą jaki, bo tam jest jeszcze pierwotna wersja. Ekhem @ DarkAng3l!

Ale do sedna... Wzięło się od piosenki, o której tak naprawdę bym zapomniał gdyby nie nick xD

A więc mały Olaf wziął pomysł na nick od piosenki,a potem go skrócił, bo mało kto potrafił go przeczytać...

W sumie to chyba nikomu jeszcze do tym nie mówiłem :D

Sama inicjatywa genialna

• Wow 1
  • Uwielbiam 1

hsmonst3r, wcześniej było A. xMonster i wzięło się to z tego jak kiedyś nitrozyniak na steamie miał nick nitromonster. Z początku dodałem A. - skrót od jeszcze poprzedniego nicku (Apacze), a później zacząłem grać w cs:go i w latach swojej świetności całkiem spory % miałem HS'ów i wyszło "hs" od headshotów, a monster od zyniaka. Trochę głupie, ale no cóż, przyjelo sie XD

• Like 2
  • Dzięki 1

Napisano (edytowany)
Napisano (edytowany)

Melisaman, ponieważ gdyzostaje w clutch'u w cs'sie to zawsze mam zimną krew i podejmuje dobre decyzje :D Czasami używam nicku Pinguu, bo bardzo lubię pingwiny oraz kiedy byłem mały, to oglądałem taką bajkę "Pingu" ;) 

Edytowano przez Melisaman (zobacz historię edycji)
  • Like 1
  • Uwielbiam 1

W pewnej grze były Mulusy i Zulusy.  Tak wyszło Mulusik, ALE... że niektórzy są ślepi to wychodziło im MAlusik czy Minusik... Potem ustawiłem sobie Mulus by było czytelniej, ale @ Karcokbez okularów czytał Muluś.

Także oto jest i SzMulu.

• Haha 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...