Skocz do zawartości

Mirage/DM - Weak.

Polecane posty

Może na samym wstępie chciałbym zaznaczyć, że moja decyzja nie została podjęta z dnia na dzień, a myślałem o tym od jakiegoś czasu, a drugi właściciel już wiedział o mojej decyzji, która została podjęta. Więc tak, z dzień dzisiejszym rezygnuję ze wszystkich serwerów, które były pod moją opieką. Serwer tworzyłem/tworzyliśmy od samego początku sami, nikt nie dołożył cegiełki po to, aby serwer funkcjonował tak jak sobie tego zażyczyliśmy, od samego początku, godnie walczyliśmy o to, żeby serwer wypromować w sieci, do której dołączyliśmy marcem 2018 roku, po pewnym czasie stwierdziliśmy, że nas czas, który zostaje przeznaczony na serwer jest nieelokwentny do tego na ile zasługujecie, postanowiliśmy znaleźć opiekuna, który nam pomoże chociaż w małym stopniu zająć się serwerem. Na tamten moment był tylko jeden kandydat na opiekuna, który zasługiwał na tę posadę, oraz mieliśmy do niego zaufanie, na które patrzyliśmy z góry, w końcu opiekun to nie tylko kolorek, a obowiązki, które @ Karcok wykonywał rzetelnie, bez żadnych problemów, czy czegokolwiek. Na sam koniec chciałbym podziękować wszystkim, ale to wszystkim, niezależnie od rangi, którą posiadali na serwerze za wspólne 2 lata na serwerze.

• Like 2
  • Wow 1
  • Przykro mi 15
  • Uwielbiam 1

@ Weak. Generalnie tobie zawdzięczam wszystko co osiągnąłem na forum. Gdyby nie ty, na pewno nie osiągnąłbym tego co mam teraz, za to chce Ci na pewno podziękować. 2 Lata wspólnej współpracy, dołączenie do waszego serwera, to był najlepszy ruch w mojej wirtualnej karierze. Nie powiem, jest mi bardzo przykro z tego powodu, bo ten serwer straci bardzo dużo, nie tylko pod kątem technicznym, bo jednak jesteś po prostu masterem, jeżeli chodzi o zarządzanie serwerem, ale pod samym kątem moralnym. Mi osobiście po otrzymaniu tej informacji, spadła drastycznie chęć do grania na Mirage i piszę to otwarcie. @ Weak. Dzięki jeszcze raz bracie za wszystko :serduszko:

• Like 3
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2

@ Weak.przykro mi jest no ale cóż.. Dziękuję Ci za wszystko! Pamiętaj, będziesz chciał wrócić to napisz do mnie. Drzwi są zawsze otwarte. Nie żegnamy się.. dlatego, ze zawsze będziemy mieli ze sobą kontakt na fb i nie tylko :) 

Do wszystkich, wszystkie sprawy dotyczące serwera od teraz kierować się do mnie lub do @ clixxu. (vipy, problemy, skargi itd)

• Like 5
  • Uwielbiam 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...