Skocz do zawartości

Odrzucone Podanie o Admina - ZEMTHEREALLY!

Polecane posty

Nick:ZEMTHEREALLY!
Doświadczenie:Byłem na nie jednym serwerze adminem oraz administratorem roznych sieci 
Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą):2
Posiadasz działający mikrofon?:Tak
Dlaczego chcesz zostać administratorem?:Ponieważ , chcę pomóc adminom.Często jest tak , że admina nie ma na serwerze i jakiS popalony ziomeczek sobie lata na aimie bądź innym badziewiu i nie ma go kto zbanować.
Link do GT:https://www.gametracker.com/player/ZEMTHEREALLY!/54.38.205.232:27015/
Składka(Tak/Nie):Tak
  • Przykro mi 1

Dzień dobry to może  ja zacznę wypowiedzi....

+ steam

+mikro masz je ale chyba nie używasz na serwerze :default_ph34r:

+wiek

+/- gt 6 dni mało:default_smile:

NA serwerze grasz dopiero  od niedawna widać po gt może dlatego cie nie kojarzę wogóle.

MOIM SKROMNYM zdanie powinieneś    jeszcze trochę pograć na serwerze i dać się poznać wszystkim ...(masz mikro to go używaj) i dopiero złożyć następne podanie na admina...

Dziękuje i pozdrawiam

KOMOR:hi:

https://www.gametracker.com/player/Komornik/54.38.205.232:27015/?fbclid=IwAR0f7aAb1-3FEdxyTJz8_-ZKz8IncpicPKa-IM3FHHVdFmEEETND_SZTE3o

• Like 6

+steam

+mikro

+wiek

Jednak tak jak mówi Komornik, jesteś dosyć krótko na serwerze,pobądź tu jeszcze trochę i daj się poznać graczom, administracji... :) Co nie oznacza że moje zdanie jest na nie, jednak no ja widziałam Cie na serwerze po raz pierwszy wczoraj .. :D

• Like 5

Jak widać po dwóch moich przedmówcach i ich wypowiedziach że wszystko jest na plus i też Ciebie widziałem na serwerze, natomiast GT jak na parę dni jest nawet imponujące, ale Znamy przypadki wczesnego przyznawania admina mimo że kiedyś tam gdzieś już taką funkcję sprawowali, ale jednak później bywały rozczarowania, co nie oznacza że Ty będziesz tą samą miarką mierzony i Nikt Ciebie nie skreśla z kandydatów na admina, ale na ta chwilę chyba ciut ciut za wcześnie. Poznajmy się bliżej tzn na serwerze i jak Zyskasz w oczach adminów to nikt Tobie nie zamknie furtki do powiększenia listy administracji serwera.

Trochę za wcześnie, ale nie Trać nadziei :default_smile:

• Like 4

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

podanieodrzucone.png

Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni.

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...