Jump to content

Archiwum Real Photos 2019

Recommended Posts

logosylwester.png.e79d47bb387709f7dce2476c400ca886.png

Witam was wszystkich serdecznie.

Z racji tego, iż domagacie się nowego filmiku ukazującego wasze twarze, postanowiliśmy takowy stworzyć.

Filmik powstanie, jeżeli otrzymamy konkretną liczbę zdjęć, w innym przypadku tworzenie filmu, który ledwo  ma 1 min. i 15 zdjęć mija się z celem.

Wszystkie osoby chętne wystąpić w filmiku i zaprezentować się na podsumowaniu roku 2019, zapraszam do mnie na PW.

Wystarczy wysłać mi swoje zdjęcie, które chcecie ujrzeć w filmie, a ja następnie je dodam do filmu.

WAŻNE! Aby film był niespodzianką dla większości osób, proponuję nie publikować tych zdjęć, tylko po prostu mi je wysłać w formie prywatnej.

Film nie będzie miał określonej długości, po prostu jest ustalony pewien pułap minimalny, a to jaką będzie miał długość, zależy już od was.

Termin do którego można wysyłać zdjęcia to: 15.01.2019

Sam film ukaże się chwilę później.

Temat zostawiam otwarty, jeżeli ktoś chce na ten temat prowadzić otwartą konwersację, to zapraszam do pisania swoich sugestii, podpowiedzi, bądź też po prostu dyskusji z innymi.

STRONA na której możecie umieszczać zdjęcia i mi podsyłać na PW.

• Like 6
  • Uwielbiam 6
By Karcok,

Film jest w trakcie realizacji

1 godzinę temu, The Denver napisał:

biografia

Z tym mam szczerze mieszane odczucia, ponieważ np.: nie każdy chciałby zapewne otwarcie pisiać ile ma lat (czy to 15 czy 30) oraz co aktualnie robi w życiu, tym bardziej, że zostaje to później na YT. Tu wedle uznania

@ The Denver myślę, że dodatkowo tylko jeżeli ktoś chciałby - pomysł okej i mógłby wraz ze zdjęciem wysłać takie coś

• Like 3
By Karcok,

Film nie zostaje typowo na YT, tylko będzie opublikowany w wersji "Niepubliczny"

Ehhh, może źle ująłem.

Hobby, zainteresowania. 

np: Uczeń w szkole gastronomicznej na 3 roku. Interesują go sztuki walki oraz dziewczyny. W wolnym czasie klei jakieś artykuły. 

Np: Przystojny, zawsze uśmiechnięty chłopaczek z dużym poczuciem humoru, towarzyski, a i przede wszystkim skromny. 

6983caeb39ae04488d8e2f0843959b22_katujem

Temat został przeniesiony do archiwum!

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...