Skocz do zawartości

 Archiwum Katujemy - Chlejopedia #3

Polecane posty

Temat nie ma na celu nikogo obrazić! Został stworzony tylko i wyłącznie w celach humorystycznych!

 

Trzecia edycja chlejopedii, druga edycja miała miejsce już jakiś czas temu, więc trzeba odświeżyć ludziom pamięć, kim tak naprawdę są.

Bite parę dobrych godzin szukania i sklejania tekstów do kup. @ Gosia ?! Wszystko twoja wina, namówiłaś mnie.....

Tak więc zaczniemy od naszych kobiet.

 

Drogi użytkowniku, jeżeli patrzysz na ten temat, domyślasz się ile czasu na to poświęciłem.

Poświęć i ty swoje 2 sekundy i daj like, za naprawdę bardzo ciężką i długą pracę.

 

@ Gosia ?! - Zaburzenie polegające na utracie kontroli nad ilością spożywanego alkoholu etylowego. Silna, natrętna potrzeba spożywania alkoholu (głód alkoholowy). Picie alkoholu w celu złagodzenia albo zapobieżenia alkoholowemu zespołowi abstynencyjnemu oraz subiektywne poczucie skuteczności takiego postępowania.

 

@ Nati - Jest wykorzystywana w roli służącej przez macochę i przyrodnie siostry. Gdy jadą na bal u księcia, zostawiają Nati w domu. Zjawia się dobra wróżka, która dostarcza odpowiednie stroje i karocę, dzięki którym Kopciuszek może pojechać na bal do księcia, jednak musi wrócić do domu przed północą. Nati na balu oczarowuje księcia, ale w ostatniej chwili ucieka z balu, gubiąc sześciopak żubra.

 

@ Awika. - Królestwo obejmujące wielokomórkowe organizmy cudzożywne o komórkach eukariotycznych, bez ściany komórkowej, w większości zdolne do aktywnego poruszania się. Są najbardziej zróżnicowanym gatunkowo królestwem organizmów. Największą grupę Awik stanowią bezkręgowce, a wśród nich Clixowce. Drugą, obok bezkręgowców, grupą zwierząt są Cloudy.

 

@ LadyAnna - Bardzo rzadki minerał z gromady pierwiastków rodzimych. Nazwa pochodzi od stgr. oszlifowany (dopełniacz adamantos, łac. diamentum) niepokonany, niezniszczalny i nawiązuje do jego wyjątkowej twardości. Jest najtwardszą znaną substancją występującą w przyrodzie.

 

@ Szelkoffa - Jedno lub dwuczęściowy wapienny szkielet zewnętrzny muszlowców (Conchifera) i ramienionogów (Brachiopoda), u niektórych grup częściowo lub całkowicie zredukowany. Do ciała zwierzęcia przytwierdzona jest jednym mięśniem, parą mięśni lub szeregiem mięśni parzystych.

 

@ Tysia - Według wierzeń słowiańskich złośliwy i morderczy demon polujący latem na tych, którzy niebacznie w samo południe przebywali w polu pijąc Soplicę.

 

@ xKarcia -  Rząd ptaków z infragromady ptaków neognatycznych (Neognathae). Obejmuje gatunki drapieżne, które przystosowały się do polowania nocą i o zmroku, choć niektóre gatunki powróciły do dziennego trybu życia. Zamieszkują cały świat, prowadząc zasadniczo osiadły tryb życia, lecz niektóre północne populacje koczują lub stały się wędrowne.

 

@ Zdolna. - Dziedzina zajmująca się szeroko pojętą seksualnością człowieka: potrzebami seksualnymi (także ich zaburzeniami lub brakiem), prawidłowym życiem seksualnym człowieka zarówno w sferze ciała, jak i ducha, odczuwanymi uczuciami, relacjami z innymi ludźmi, a także resztą otaczającego świata. W sferze seksuologii mieszczą się wszelkie aspekty płciowości człowieka.

 

Dobra teraz czas na chłopy, w końcu mogę powyzywać i się po naśmiewać! Do roboty!

 

@ LEGENDAR - Opowieści o postaci historycznej (lub też uważanych za historyczne). Zazwyczaj przekazywana w formie ustnej na długo przed utrwaleniem na piśmie. Legendy opowiadają o pijakach, menelach, grubasach, leszczach bez kasy, oczywiście również politykach i innych popularnych bohaterach.

 

@ clixxu. - Osoba związana z subkulturą monopolową, uczestnicząca w zbiorowym naruszaniu prawa na obiektach kioskowych, najczęściej na Katujemy.eu. Mianem clixxa (kiboli) określa się również osoby prowokujące do naruszenia prawa (bójek) i uczestniczące w tzw. ustawkach. Naruszają one prawo w sposób zbiorowy, często także zorganizowany (tworzą tzw. "Suki jadą!").

 

@ Nuway - Zespół wszystkich grup zwierzęcych o rozmaitych planach budowy i różnym pochodzeniu, przeciwstawiany potocznie kręgowcom (Vertebrata). Jest to sztuczna jednostka systematyczna grupująca zwierzęta wielokomórkowe (Metazoa), wyodrębniane na podstawie negatywnej cechy diagnostycznej – braku szkieletu wewnętrznego (osiowego) w postaci kręgosłupa i czaszki.

 

@ IMean - Pospolity owad występujący na całym świecie. Jest niewielki (samica jest większa od samca – osiąga do 7,5 mm długości), na ciemnoszarym tułowiu widoczne są podłużne paski. Odwłok barwy szarożółtej jest jaśniejszy na spodniej części. Odnóża zakończone są pazurkami i przylgami. Ma aparat gębowy typu liżącego, służący do zlizywania pokarmu płynnego lub stałego, który zostaje rozpuszczony enzymami śliny.

 

@ moon.. - Kawałki cienkiego, elastycznego i dobrze zlepiającego się ciasta napełnione najrozmaitszymi farszami i ugotowane w wodzie lub na parze, upieczone, usmażone czy grillowane. Ciasto może zostać zrobione z dowolnego rodzaju mąki (pszennej, ryżowej, kukurydzianej, żytniej, gryczanej) z dodatkiem wody, jaj, drożdży i tłuszczu (masła, oleju, smalcu), śmietany oraz innych dodatków smakowo-zapachowo-barwiących.

 

@ Power of Shadow - Gatunek słodkowodnej ryby z rodziny karpiowatych (Cyprinidae). Hodowany i poławiany na dużą skalę jako ryba konsumpcyjna. Wykorzystywana do stołów jako zagryzka do Sobieskiego 40%.

 

@ EXTREMAAAAA - Gatunek rośliny należący do rodziny psiankowatych. Nazwa „extrem” odnosi się tak do całej rośliny, jak i do jej jadalnych, bogatych w skrobię bulw pędowych, z powodu których ten gatunek uprawia się na skalę masową. Extrem wywodzi się z Ameryki Południowej, gdzie zaczęto go uprawiać już tysiące lat temu.

 

@ Dudnes - Osoba, której zdolność odczuwania smaku jest wyższa od przeciętnej, przeważnie na skutek większej ilości kubków smakowych. Pierwotnym zawodem jest testowanie trunków szlachetnych takich jak m.in. Whiskey, wódka, piwo, bądź też spirytus.

 

@ Ry! - Gatunek dużego, lądowego ssaka łożyskowego z rodziny świniowatych (Suidae). Sus scrofa jest jedynym przedstawicielem dziko żyjących świniowatych w Europie. Jest przodkiem świni domowej.

 

@ Weak. - Osoba, która wykształciła się na specjalistę w dziedzinie nauk komputerowych, posiadającego wiedzę i umiejętności na temat ogółu metod tworzenia, przetwarzania i przekazu informacji oraz znającego budowę i zasady działania urządzeń komputerowych, a także potrafiącego tworzyć, przekształcać i przekazywać dane za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań. Posiada trzy pary oczu i jest bezkręgowcem.

 

@ martini - To kryzysowy stan egzystencji osoby nieposiadającej faktycznego miejsca zamieszkania, pozbawionej środków niezbędnych do zaspokojenia elementarnych potrzeb, trwale wykorzenionej ze środowiska w wyniku rozpadu więzi społecznych i akceptującej swoją rolę społeczną. Jako stan ewidentnej i trwałej deprywacji potrzeb mieszkaniowych w sytuacji, gdy dotknięta bezdomnością osoba nie jest w stanie jej zapobiec, wiąże się z poważnym upośledzeniem psychicznego i społecznego funkcjonowania człowieka.

 

@ happy. - Chwilowe uczucie satysfakcji, pełnej afirmacji. W większości przypadków prowadzi do uczucia szczęścia. Zadowolenie nie objawia się stanem euforii, uzewnętrznia się w zależności od sytuacji (poziomu zadowolenia). Zadowolenia może być zarówno brane pod uwagę przy aspektach seksualnych, jak i wręcz przeciwnie, codziennych (dziecko zadowolone z oceny za swoją pracę np. ban na forum).

 

@ Jase- Zmielone mięso (bądź podroby) wraz z dodatkami (przyprawy, zioła, alkohol), wtłoczone do jelita (pierwotna wersja naturalna) bądź osłonki celulozowej. Stanowił nieodzowny element tzw. bigosu hultajskiego, oraz kociołka panoramiksa.

 

@ cloudn - Formacja chmurowa zwykle związana z burzami. Występuje w postaci obniżenia poniżej wolnej od opadów podstawy chmury cumulus lub częściej cumulonimbus. Chmura ta zaznacza strefę głównego prądu wznoszącego, który zasysa chłodne i wilgotne powietrze z prądu zstępującego, kondensujące się na wysokości mniejszej niż podstawa chmury.

 

@ mayor - Pochodzi z łacińskiego mayoranis (główny, nadrzędny) i oznaczała początkowo głównego dowódcę wojska lub konkretnego rodzaju broni. W tym znaczeniu stopień major jako naczelnego dowódcy całych sił zbrojnych państwa zachował się jedynie w Szwajcarii i pije wódę do odciny, nie mając kontaktu z resztą świata.

 

@ czak - Należący według klasyfikacji FCI do grupy czaków ozdobnych i do towarzystwa, zaklasyfikowana do sekcji chihuahua, nie podlegający próbom pracy. Istnieją dwie odmiany tej rasy: krótkodystansowa i długodystansowa, zależnie od stopnia upojenia.

 

@ PEJTEROVSKY- Gatunek owada z rodziny bąkowatych. Jest największym krajowym przedstawicielem tej rodziny. W Polsce jest dość pospolity.

 

@ Haise - Rodzina owadów należąca do rzędu błonkówek, podrzędu trzonkówek. Bardzo rozpowszechnione, występują praktycznie pod każdą szerokością geograficzną, tworzą społeczności kastowe żyjące w gniazdach. Liczbę gatunków mrówek szacuje się na około 12 tysięcy. W Polsce występują 103 gatunki.

 

@ Dark`fallen- W mitach, okultyzmie, legendach i literaturze fantasy, osoba praktykująca magię. Żeński odpowiednik tego słowa to Salvatorynka.

W przeciwieństwie do, parających się czarną magią, czarnoksiężników czy czarownic, Salvatory nieśli zwykle ludziom pomoc używając białej magii (Wódka).

 

@ Meow. - Rodzaj drapieżnego ssaka z podrodziny kotów (Felinae) w rodzinie kotowatych (Felidae). Jest uważany za króla jungli. Rozwija imponującą prędkość ponad 120km/h, oraz posiada 6cm pazury.

 

@ Erwin - Strój sportowy, przeważnie dwuczęściowy, składający się z lekkiej luźnej kurtki (zwykle zapinanej z przodu na suwak) i luźnych spodni. Dres uszyty jest z materiału łatwo wchłaniającego pot, najczęściej bawełny, weluru lub tkaniny poliestrowej (np. ortalionu). Posiada wycięcie przy członku, aby szybko i skutecznie zaatakować swoje ofiary, maczugą zagłady.

 

@ Kuchcik - Mityczne zwierzę, które według niepotwierdzonych (kilkudziesięciu tysięcy) relacji żyje w Górach Skalistych i w sąsiednich regionach (USA i Kanada). Niektóre relacje wskazują na obecność stworzenia w rejonie Wielkich Jezior i w południowych stanach USA, a nawet na Wschodnim Wybrzeżu USA (m.in. w Pensylwanii).

 

@ EcCo - Rząd owadów z przeobrażeniem niezupełnym, liczący około 4600 gatunków. Prowadzą ukryty tryb życia (kryptyczny), przeważnie nocny, są wszystkożerne.

 

@ Zawiszak? - Przedmiot powszechnego użytku o kształcie odwzorowującym ludzkie ramiona. Zaprojektowany by ułatwić wieszanie, np.: kurtek, marynarek, swetrów, koszulek, bluz w sposób, który zapobiega gnieceniu się ubrań. Dolna część Zawiszaka umożliwia wieszanie wibratorów.

 

@ NeQ. - W Galicji mianem NeQ'a zwykło się określać ucznia gimnazjum, słuchaczy sklepu monopolowego nazywano natomiast Neqqerami. Dawniej nazywano Neq'ów szwarcenegerami.

 

@ BlaDy* - Zmuszenie drugiej osoby do obcowania płciowego, poddania się innej czynności seksualnej lub wykonania takiej czynności przez jedną lub wiele osób, posługujących się siłą fizyczną, przymusem, nadużyciem władzy, podstępem lub wykorzystujących niemożność wyrażenia świadomej zgody przez daną osobę. Sprawca Bladego nazywany jest kozojebcą.

 

@ SDCSebeK - Organiczny związek chemiczny, półsyntetyczny opioid (diacetylowana pochodna morfiny) objęty Jednolitą konwencją o środkach odurzających z 1961 roku (wykazy I i IV). W Polsce jest na wykazach I-N i IV-N Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

 

@ P00L - Występujący w morzach i oceanach. W Poolu tym są rozpuszczone tysiące związków chemicznych i prawie wszystkie pierwiastki chemiczne obecne na kuli ziemskiej. Pool morski stanowi ponad 97% wody obecnej w formie ciekłej na powierzchni Ziemi, tzw. woda słodka stanowi zaś mniej niż 3%.

 

@ BreaK.TM - Rodzaj teropoda z rodziny tyranozaurów. Jedynym gatunkiem z tego rodzaju, którego istnienie zostało potwierdzone i który jest zarazem jednym z najbardziej znanych dinozaurów, jest Breakonow rex.

 

@ SQUeZ - Ból mięśni pojawiający się w ciągu 24-72 godzin po intensywnym wysiłku. Ustępuje po 5–7 dniach, nazywany popularnie „Squezem”. „Squez” kojarzone są błędnie z występowaniem kwasu mlekowego w mięśniach.

 

@ tik3r - Najczęstsza postać otępienia, nieuleczalna i postępująca choroba neurodegeneracyjna, prowadząca do alkoholizmu pacjenta. Opisał ją po raz pierwszy niemiecki neuropatolog Hermann Rein Fuhrer-Stock w 1906. Najczęściej spotyka się ją u osób po 65. roku życia, lecz pojawia się również wcześniej.

 

@ Twixmax - Jedna z podstawowych ras Twixów gorącokrwistych, uważana często za kwintesencję piękna konia. Twixy arabskie pojawiły się na Półwyspie Arabskim co najmniej 2500 lat temu.

 

@ BinaR - Osoba zajmująca się przygotowaniem i prezentowaniem materiałów w środkach masowego przekazu. Pierwotnie termin ten oznaczał osobę piszącą teksty w gazetach, wraz z rozwojem innych mediów, objął także osoby zajmujące się przygotowaniem tekstów w radiu, telewizji oraz internecie.

 

@ Szogun - Długa, myśliwska lub bojowa broń palna strzelająca nabojami myśliwskimi. Najczęściej gładkolufowa (w USA popularne są Szoguny z lufami gwintowanymi strzelające specjalnymi pociskami sabotowymi).

 

@ AxaDaksi^_^ - Narzędzie używane do kształtowania i podziału drewna, rąbania lasów, jako broń obuchowo-sieczna czy też jako symbol heraldyczny.

 

@ Damianciu - Napój alkoholowy o wysokiej zawartości alkoholu (37,5%–81%) wytwarzany ze sfermentowanego soku z trzciny cukrowej, koncentratu tego soku lub melasy.

 

@ Bulbo - Zwyczajowa nazwa warzywa należącego do rodziny amarylkowatych. Prawidłowa nazwa botaniczna to bulbo szkarłatny, jest to bowiem gatunek należący do rodzaju czosnek. W użyciu jest jednak głównie nazwa bulbo. Inne używane nazwy to: bulbo ogrodowa, bulbo zwyczajna, dymka, skulibaba.

 

@ RobGoD -  Istota nadprzyrodzona, której istnienie uznaje większość religii. God jest przedmiotem zainteresowania teologii i filozofii, gdzie jest uważany za zagadnienie metafizyczno-egzystencjalne. Ze względu na duże zróżnicowanie rozumienia tego pojęcia, trudno jest o jego jednoznaczną definicję (co dodatkowo utrudniają założenia teologiczne związane z tym zagadnieniem, pochodzące z poszczególnych religii).

 

@ DzwigU - Dźwignica wspornikowa, urządzenie do przemieszczania ciężarów na ograniczonej przestrzeni służące do przenoszenia, przesuwania, ładowania lub wyładowywania ładunku lub surowca. Najczęściej używana do przenoszenia ciężkich palet z browarem.

 

@ Kwiatu - Rodzaj roślin z rodziny astrowatych. Obejmuje ok. 70 gatunków pochodzących głównie z kontynentu północnoamerykańskiego (trzy gatunki występują w burdelu). Gatunkiem typowym jest Helianthus annuus L.

 

@ Dejv - Przedmiot służący do podpierania się podczas chodzenia. Współcześnie typowy dejv ma formę prostego, zwykle drewnianego kija zakończonego półkolistym uchwytem. Jego długość dostosowana jest do wzrostu użytkownika.

 

@ Haaze -  Zbiorowisko roślinne z dominacją niskich traw, w odróżnieniu od nieskoszonej łąki, której ruń jest wysoka. Niska ruń muraw wynikać może z trudnych warunków siedliskowych (mp. hazów psammofitów – na piaskach, murawy kserotermiczne – w miejscach silnie nasłonecznionych, murawy bliźniczkowe na ubogich, kwaśnych glebach).

 

@ MisiekPL - Zabawka z tkaniny wypełniona miękkim materiałem, najczęściej przeznaczona dla pijaków i meneli. Miśki mogą być wykonane przez producentów bądź własnoręcznie. Materiały z jakich są robione to najczęściej plusz, bawełna, len, dzianina, welur, polar oraz siatka z TESCO.

 

@ domen12331 - To zdarzenie lub zjawisko interpretowane jako zapowiedź przyszłych zdarzeń, dobrych lub złych. Przykładami są komety, które niegdyś uznawano za zwiastuny epidemii, wojen itp. Wierzono, że dziecko urodzone podczas burzy kiedy z nieba płynął ogień będzie miało cztery ręce i cztery nogi, a jeśli narodzi się pod niebem spowitym tęczą będzie miało dwie głowy. Typowym współczesnym omenem jest stłuczenie lustra, co ma zwiastować siedem lat nieszczęścia.

 

@ bolltxrd - Także znany jako chimarrão, wysuszone, zmielone liście oraz patyczki ostrokrzewu paragwajskiego, niekiedy również świeże, przygotowane do robienia naparu popularnego głównie w krajach Ameryki Południowej (Argentynie, Paragwaju, Urugwaju, Brazylii), a także w niektórych krajach Bliskiego Wschodu, głównie w Syrii i Libanie.

 

@ Kat-Legenda - Istota demoniczna, zazwyczaj pijąca krew ludzi, obecna w wierzeniach ludowych w wielu kulturach oraz współcześnie w kulturze popularnej.

 

@ ROBSON - Osoba zajmująca się profesjonalnie obsługą konsumenta w zakładach gastronomicznych (bary, restauracje, puby, kawiarnie, hotele). Osoba która podczas libacji alkoholowych musi mieć oko na pozostałych członków. 

 

@ Pyriusz Black - Zawód medyczny, zajmujący się badaniami w zakresie diagnozy stanu rozwoju mowy i terapii zaburzeń komunikacji człowieka na różnych etapach rozwoju. Na dzień dzisiejszy zawód uważa się za starożytny i wymarły, ponieważ wszyscy ludzie robią wszystko na własną rękę.

 

@ MasterGraif - Pogląd mówiący, że każdy powinien robić to, co leży w jego własnym interesie. To co leży w jego interesie może być w efekcie krzywdzące, korzystne lub neutralne dla innych. Etyczny egoizm nie powinien być mylony z racjonalnym egoizmem, który utrzymuje, że działanie we własnym interesie jest racjonalne, a niekoniecznie etyczne. Zwolennicy Libertarianizmu są egoistami racjonalnymi.

 

@ haikoo - Rodzaj ssaka z podrodziny myszy (Murinae) w rodzinie myszowatych (Muridae), obejmujący kilkadziesiąt gatunków. Do najbardziej rozpowszechnionych należą, występujące również w Polsce, szczur śniady i szczur wędrowny, a także występujący w południowo-wschodniej Azji i na wyspach Pacyfiku szczur polinezyjski.

 

@ KubeN - Fikcyjne stworzenie, najczęściej rodzaj olbrzymiego, latającego gada. Występuje w licznych mitach i legendach oraz w literaturze, filmach i grach. Według wielu mitów kubeny obdarzone były dużą inteligencją, potrafiły posługiwać się magią, znały ludzką mowę, a także ziały ogniem. Poza tym posiadały lub strzegły rozmaitych skarbów.

 

 

 

 

Mega.... Idę kur** spać, 5h to robiłem.... :dobranocka: wszystkim!

 

 • Like 5
 • Dzięki 2
 • Haha 25
 • Wow 1
 • Uwielbiam 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie, bo jak stracę kontrolę to... :cryingg:

 

@ Hermann Rein Fuhrer-Stocki dobrze, że Cię namówiłam, bo odwaliłeś kawał świetnej roboty! Oczywiście wielki szacunek za poświęcony czas, gdybym mogła to dałabym więcej niż jedną reakcję :default_happy:

 • Like 1
 • Uwielbiam 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...