Skocz do zawartości

Archiwum Opiekun - Only Mirage #1

Polecane posty

Wzór:

1. Imię:
  2. Wiek:
  3. Link do Steam:
  4. Doświadczenie:
  5. Dlaczego Ty:
  6. Ile przegrałeś czasu na serwerze?
  7. Ile czasu możesz poświęcić dziennie?:
  8. Zapoznałeś się z wymaganiami?:
  9. Kontakt:

Wymagania:

1. Minimum 100 postów,
  2. Minimum 60 dni stażu na forum,
  3. Brak ostrzeżeń na swoim koncie,
  4. Wiek +17
  5. Znajomość ortografii,
  6. Dobra znajomość regulaminu serwera oraz taryfikator banów,
  7. Poparcie forumowiczów,
  8. Aktywność na forum.

Podania proszę pisać pod moim postem. :)

• Like 2
  • Wow 5

1. Imię: Bartosz
  2. Wiek: 19
  3. Link do Steam: https://steamcommunity.com/id/CLIXXU
  4. Doświadczenie: Uważam, że spore. Aktualnie pomagam właścicielom przy dwóch serverach i uważam, że idzie mi dobrze i przede wszystkim czuje się w tym pewnie. Nabrałem niezbędnego doświadczenia które pozwoli mi dalej kontynuować swoją karierę. 
  5. Dlaczego Ty: Mirage #1 to server dzięki któremu tu jestem, dlatego poświęcam mu tyle ile mogę. Ostatnio przez kolokwia i problemy nie miałem za wiele czasu, ale kolosy zdane, życie się unormowało więc można działać. Obiecuję, że dam 200 % z siebie, jeżeli dostałbym szansę. Jeżeli nie, dalej nie zrezygnuję z tego servera. Zawdzięczam mu wiele i to na nim stawiałem pierwsze kroki na katujemy, więc jest dla mnie jedyny w swoim rodzaju. 
  6. Ile przegrałeś czasu na serwerze? 19608 minut (ok 327 godzin) i ciągle będzie rosło. 
  7. Ile czasu możesz poświęcić dziennie?: Na obowiązki związane z opiekunem servera od 2 godzin w górę, często siedzę do późna, więc wszystko zapinałbym na ostatni guzik regularnie. 
  8. Zapoznałeś się z wymaganiami?: Tak.
  9. Kontakt: Steam wyżej podany, PW forum. 
  • Like 4
  • Zły 1
  • Uwielbiam 13

Imię: Robert

Link do Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198031876792/

Doświadczenie: Nie mam doświadczenia na tym stanowisku ale doskonale wiem z czym to się wiąże i na czym polega.

Dlaczego Ty: Od kiedy wszedłem na ten serwer pierwszy raz, a było to około półtora roku temu to praktycznie gram codziennie, a liczby mówią same za siebie. Na serwerze ze stałych graczy chyba znają mnie wszyscy i każdy wie jaki jestem. Sumiennie podchodzę do swoich obowiązków i wykonuję je na tyle i mogę. Myślę, że moja aktywność na serwerze i znajomość graczy może być pomocna w pełnieniu tej funkcji i po jej objęciu na pewno nie spadnie. 

Ile przegrałeś czasu na serwerze? 475h (I rośnie)

Ile czasu możesz poświęcić dziennie?: Ogólnie na steam jestem codziennie, na forum również, bywają jakieś przypadki, że się nie może albo poprostu nie ma się czasu ale to rzadko więc ok. 1-3h

Zapoznałeś się z wymaganiami?: TAK

Kontakt: STEAM

• Like 5
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Przykro mi 1
  • Uwielbiam 7

A więc tak...

@ clixxu.zostajesz przyjęty na 1 miesiąc tzw. okres próbny. Zobaczymy, jak będziesz sobie radził. Jedna krzywa akcja, wylatujesz. Wtedy ktoś inny wejdzie na Twoje miejsce. Gratulacje :)

@ ROBSONDzięki, że złożyłeś podanie. Doceniamy ale nie mamy pewności co do Ciebie. Chodzi o to, że kiedyś byłeś w UBTeam i szybko zrezygnowałeś, brak konkretnego powodu.

Decyzja została podjęta przez naszą trójkę ( @ Weak. @ Karcoki Ja ).

Pozdrawiam

• Like 1
  • Dzięki 1
  • Wow 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...