Skocz do zawartości

Przyjęte Podanie o admina

Polecane posty

Imię: Dawid

Twój nick na serwerze:BeeQu
Mutacja głosu:Tak
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/BeeQu/147.135.199.71:27015/
Znajomość komend admina [1-10]:10
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższą wypowiedź:Dlaczego ja? Dlatego,ponieważ gram na serwerze codziennie nie zawsze jest ktoś inny z administracji i często w tych momentach jest potrzebna pomoc graczom przed cheaterami i wyzywającymi dziećmi albo osobą,które non stop raszują i maja w poważaniu zasadę raszu po 10 sekundach od rozpoczęcia rundy.Jestem też miłym człowiekiem wyrozumiałym i pomocnym lubiący innych ludzi,moja ortografia jak i dobór słownictwa jest na wysokim poziomie,dlatego też uważam,że jestem osobą elokwentną na jakże istnie odpowiedzialne miejsce jakim jest admin.W dni wolne potrafię grać nawet po 5 godzin a nawet i więcej i to jest główny argument dlaczego akurat mi miała by być powierzona ranga,po otrzymaniu admina nie będę od razu banował podejrzanego lecz oglądał go przez 3 rundy (rage od razu ban) 
Posiadasz działający mikrofon:Tak i to bardzo dobry
Kontakt (GG / Steam):https://steamcommunity.com/id/BeeQuTv/
Steam ID:STEAM_1:0:502667902
Czy posiadasz konto Prime?:Tak
Serwer: 147.135.199.71:27015 (Arenki 1vs1 wsm w gt to jest)

Jesteś osobą elokwentną, pomocną i miłą? No nie bardzo, bo wyłudzanie od dzieciaków kredytów i naśmiewanie się z nich nie jest na miejscu. Twoje zachowanie dzisiaj na serwerze było tak niesamowicie żałosne, że jestem na nie.

• Wow 1
By Jase,

Podaj min. 3 powody #pisemne.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...