Skocz do zawartości

Przyjęte cloudn - Moderator

Polecane posty

Imię: Mateusz

Staż na forum: Jestem tu od 10 lutego br. więc +/- 9 miesięcy.

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Trudno powiedzieć, ale myślę, że zwykle siedzę po 5-6h/dobę.

Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10]: 8/10, każdemu zdarza się czasami popełnić błąd.

Dlaczego ty?: Jestem kulturalną, miłą i aktywną osobą. Na sieci już trochę stażu mam, z większością stałych użytkowników się zapoznałem, jeszcze nigdy nie miałem z nikim jakiegokolwiek konfliktu. Mogę szczerze powiedzieć, że forum to moje  "drugie życie". Spędzam na nim większość mojego wolnego czasu, bo po prostu to lubię. Rekrutacja jest otwarta, więc postanowiłem, że spróbuję pomóc moderacji w ich dotychczasowych obowiązkach. Co prawda, nigdy jeszcze nie pełniłem funkcji moderatora na żadnym z forum o silniku IPS, lecz myślę, że nie będę stwarzał problemów i szybko przywyknę do tej posady. Konkurencja myślę, że jest spora, lecz warto spróbować. Jak na swój wiek również uważam, że jestem wystarczająco dojrzały na stanowisko moderatora.

Znajomość IPS [0/10]: 5/10

Zapoznałeś się z regulaminami?: Zapoznałem się i co jakiś czas je utrwalam.

Zapoznałeś się z wymaganiami?: Zapoznałem się. Jedynym wymaganiem, którego nie spełniam jest wiek, aczkolwiek wypowiadałem się o tym już wyżej.

• Like 4
  • Uwielbiam 3

A kto godzinki wyrobi na retake? Ha! Na nie jestem, za grę się weź.

Każdy się pośmiał, meritum.

+wiek

+dojrzałość

+kultura

+aktywność

-niewyrabianie godzinek na serverach, wielki minus

Jak najbardziej na tak, powodzonka klaudynka:cat3:

• Uwielbiam 1

Na tak! Ale wiekiem to się zdziwiłam mocno O.o 

+ kulturalny 

+ są o Tobie dobre opinie 

+ staż 

+ nigdy nie widzialam, żeby były z Tobą problemy 

+/- wiek, ale to tylko liczby

Działań moderacyjnych nauczysz się w ułamku sekundy. 

GL! 

• Uwielbiam 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...