Skocz do zawartości

Szybka Rekrutacja

Polecane posty

Nick z Serwera: dejmanik/haha/
Znajomość AMX (1/10) : 10
Steam ID : STEAM_0:1:100255671

Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer:  zależy od graczy i roboty, na luxie wyrobię do 2/3godzinek dziennie, nawet jesli nie to często wbijam przelotnie na serwer.

By Kuchcik,

Przyjmuję na próbę

Nick z Serwera:  HPP 4.0 ARMANI OVERLAY
Link do Twojego GT (gametracker) :  brak chwilowo
Znajomość AMX (1/10) :7.5/8
Steam ID : STEAM_0:1:1614290

Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer:  uhh 2-3h dziennie myślę po 15:00 już będę dostępny :d
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać adminem?:  Ogar z awp, dość łatwo się dogadam, ogarnę serwer jak będą spiny, a raczej tak to szybko wychwytywać odpałów w miarę możliwości :d

• Like 2
By Kuchcik,

Przyjmuję na próbę.

Nick z Serwera:  Dorotka lat 6
Znajomość AMX (1/10) : 7-8/10. Podstawowe komendy znam. A jeśli nie, to wujek google zawsze pomagał :)
Steam ID : 
STEAM_1:0:654648573 niestety jestem NS. Steam posiadam aczkolwiek poprzez słaby laptop mam mocarne zwiechy ekranu.

Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer: No z godzinkę w porywach do dwóch dziennie napewno. Na forum cały czas.
https://www.gametracker.com/player/Dorotka lat 6/145.239.236.195:27170/

By BreaK.TM,

Widzę Cię na serwerze, do tego po rozmowach z Tobą widać że jesteś ogarnięty. Rozmawiałem o Tobie z @kuchcik i na okres próbny przyjmujemy.

Nick z Serwera: OzoN
Znajomość AMX (1/10) : 9/10
Steam ID : STEAM_1:0:67231993

Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer: Statystycznie 3h, staram sie regularnie.

Grywam głównie wieczorami, lecz zdarza się, że i troszkę wcześniej. Aktualnie studiuję :)

By BreaK.TM,

Nie potrafię znaleźć twojego steam. Zaproś mnie do znajomych w tedy będę na tak.

By BreaK.TM,

Odrzucone.

Nick z Serwera: Michal1916
Znajomość AMX (1/10) :5/10
Steam ID :
0:1:455901965

Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer: 2-3 godzinki :)

•  
  • Like 1
By BreaK.TM,

Michal dam Ci szanse dlugo grasz na dd2, ostatnio zostales adminem na DD2 mam nadzieje ze tutaj tez sie bedziesz dobrze sprawowal. Napisz do kuchcika.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...