Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
Setty1

Skarga Clixxu.

Polecane posty

Nick oskarżyciela: clixxu.
Nick oskarżonego: Elo.
IP lub SID oskarżonego: Nie pojawiło mi się w konsoli.
Przebieg sytuacji: Godzina około 7:30 dnia dzisiejszego - gram sobię na serwerze Only Mirage z dobrym znajomym z życia prywatnego, po chwili, pojawia się delikwent który chodzi patrzy się w ziemię i strzela przez wszystkie ściany. Szanowny Administrator który był w tym czasie na serwerze nic sobię z tego nie robił, gdzie każdy na czacie pisał no i nie ukrywajmy nie dało się nie zauważyć, że SASPEKT nie gra czysto. No ale dobra, kolega wyszedł NIE NIE DOSTAŁ BANA - Tylko sam wyszedł po prostu, następnie udałem się na spekta by sprawdzić dwie osoby z mojego i przeciwnego Team'u, nie jestem opiekunem nie mam takiego obowiązku aczkolwiek dla świętego spokoju chciałem sprawdzić. Jak i jeden tak drugi, celowali przez ściany i czekali aż ktoś wychyli się za filara/ściany. Wiele osób na czacie pisało o tej samej osobie co ja, clixxu nadal nic nie zrobił. I uwaga teraz, zwróciwszy uwage adminowi, że nie spełnia swoich obowiązków, olał sytuacje i grał dalej jak gdyby nigdy nic, gdzie cały serwer prócz jednego delikwenta burzył się bo gnojek psuł rozgrywkę. Trochę się nakręciłem i napisałem, że jest przyje*any bo nie potrafi nic zrobić. W tym oto momencie Administrator zbanował mnie za obraze Admina, czy tamtych zbanował później - nie wiem. Reasumując ktoś taki nie powinien siedzieć w obsadzie, jego rolą się dbanie o porządek na serwerze i dbanie o brak graczy ulatwiających sobię grę oprogramowaniami. Z poważaniem Maciej.
Dowody: Tutaj brak, nie nagrywałem gry podczas tego momentu, aczkoolwiek mam kopie z konsoli.

Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze.
Długość: 10080 minut
Wygasa: 10-10-2019 08:07
Admin: clixxu.
Powód: obraza admina.

• Haha 3
  • Przykro mi 1
  • Uwielbiam 1
By Awika.,

Popraw nicki, źle je wpisałeś. Chyba, że sam siebie oskarżasz.

Obrażałeś, dostałeś bana. Przesadziłem z długością, ale ja cię nie obrażam i wymagam tego samego. Piszesz na u@, ja banuje typa i jest git, a jak zachowujesz się jak przedszkolak to tak jesteś traktowany. Ja nie przyjmuje zgłoszeń na czacie bo a) nie czytam czatu jak gram więc mi umknęło, a u@ mamy czerwone więc rzuca mi się w oczy, prosta piła. Resztę zrobi Karcok. Miłego dnia.

Gość był w przeciwnej drużynie, po 2 rundach mojej gry wyrzuciło go z servera XD Nie jestem bogiem, nie widzę wszystkiego gościu. Pisz podanie, rekrutacja otwarta, sprawdzimy twoje umiejętności ;)

• Like 5
  • Haha 1

Stary, gościu lata patrzy się w ziemie i zabija a Tobie potrzeba u@? Proszę Cię.. Olałeś sprawę i tyle, obraziłem bo pora się obudzić. 

• Uwielbiam 1
By Awika.,

Następnym razem edytuj posta. #pisemne

Od tego mamy u@, aby tam zgłaszać wszystkich graczy używających nielegalnych oprogramowań.

Tak jak @ clixxu. napisał, u@ różni się tym, że w momencie kiedy dany gracz coś zgłosi na tym specjalnym sayu, wyświetla im się to na czerwono, więc od razu zauważą to.

Mogę się doczepić jedynie o to, że skoro był taki płacz to mogłeś już wejść @ clixxu. na tego specta, ale tak jak też napisałem up@ admini powinni się kierować poprzez samą u@.

Co do samego bana, no tutaj nie ukrywam, @ clixxu. stanowczo za wysoki ban. Także bana skracam do 12 godzin.

• Like 4

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...