Jump to content

 Odbanowany Odwołanie od bana za niby wh

Recommended Posts

Twój nick: bePe

Nick admina banującego: Damianciu 

Data/Mapa: 26.09.2019 20:14   de_train

SteamID: STEAM_1:0:100447757

Serwer (mod):          5 MAPS                      

Opis sytuacji: Miałem chwilowego afka, wróciłem do gry i zostałem sam na dwóch przeciwników. Jednego zabiłem, bo go słyszałem i się w niego wcelowałem, nagle drugi przeciwnik podłożył bombę na B, zacząłem biec i nagle wyrzuciło mnie z serwera z banem, wszedłem na stronę, bo chciałem zobaczyć powód, myślałem, że przez afk zostałem zbanowany, a powód to wallhack. Nigdy w csie nie cheatowałem, nieskromnie powiem, że uważam się za dobrego gracza, który też gra fair play. Nie wiem gdzie admin dojrzał się mojego "WH", ale ban jest w 100% niesłuszny, nie wiem jak mogę to udowodnić, nie mam vaca na koncie, gram od prawie 5 lat, mam nagrywać telefonem jak gram? 

Wycinek z konsoli: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://katujemy.eu aby poznać szczegóły.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiedzmy, że rozumiem podejrzenia, ale naprawdę? Dziwnie gram i wychodzę z prefire? Taki mam styl grania, nie wiem, a z prefire wychodzę jak jestem pewny, że gracz może być w danej pozycji, zwłaszcza kiedy na serwerze gra prawie 30 osób. Tak jak napisałem w apelacji, nie oszukuje i nie wiem jak mam to udowodnić, vaca nie mam, 400mm zagranych, 1400h. No cóż, zróbcie co uważacie za słuszne, aczkolwiek nadal podtrzymuje zdanie, że ban jest niesprawiedliwy. Szkoda, bo przyjemnie tam się grało. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
  • Create New...