Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

RitardBulion

Odbanowany musze edit bo przypał #ban za kebaba

Polecane posty

Twój nick: Dimitri Rascalov

Nick admina banującego: zippuśatomówka

Data/Mapa: cache 21:45 2019-09-10

SteamID: STEAM_1:1:509578630

Serwer (mod):  mirage/cache                      

Opis sytuacji: no jak w tytule, beka w uj, chyba ci sie bardzo do kibelka spieszyło zippus za takie akcje żałosne
ogólnie fajna sprawa ze typy z 1 i 2 lvlami graja na haxach a typ z 11 lvl skinami itp dostaje bana za nic beka w u
demka macie demka sprawdzcie beka w uj tralala, a tak serio niech sie tym zajmie ktos komu do kibla sie nie spieszy

a tak wgl fajny powód bana ,,elo'' miałeś na myśli ze już idziesz siusiu do kibelka bo ci po nogach cieknie ?

cheater nie pisze odwołań i to jest prawda w wiekszości przypadkach

Wycinek z konsoli: 

http://sb.katujemy.eu/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:509578630&advType=steamid&Submit

• Haha 4
By Karcok,

Popraw nazwę tematu :) #Pisemne

By Karcok,

Nie prowokuj #Pisemne

Zacznijmy od tego "kolego", że może grzeczniej byś się wypowiadał na forum, ja rozumiem zdenerwowanie ale nie musisz od razu pisać takich tekstów. Również dodam to, że nie każdy ziomek z pierwszym albo drugim poziomem gra na haxach i zapomniałeś dodać, że sam masz NoNp (non prime) i, że masz skiny nie oznacza to, że jesteś czysty, ty chyba nawet nie wiesz ile osób mając prime i od groma godzin w CS:GO i dostają VACI za haxy... Ktoś kto ma skiny nie oznacza to, że gracz jest czysty... # @ HEDZIK

"DEMKA mamy DEMKA sprawdzać" - potrenuj nad spójnością zdań i nie powiem sprawdzałem dwa razy demka na dwóch graczy po czym przychodziłem i banowałem, bo wiedział, że ja admin i nie chciał nawet strzelać nic przy mnie. 

Nie no ja praktycznie cały czas wale powody "elo" jakbyś nie zauważył, a nie sorry ty wolałeś jakąś głupią wypowiedzieć dodać...
Dodam też, że my dzisiaj z @ MisiuKoalaoraz @ airsprawdzaliśmy dwóch graczy we trójkę a @ airco jakiś czas wchodził do gry, żeby było mniejsze podejrzenie, że ktoś go sprawdza a ty się do niego po prostu czepiasz, że nic nie robi itd. Już wtedy ogólnie chciałem Tobie dać bana na jeden dzień abyś odsapnął za to prowokowanie, bo nie ukrywam wkurzałeś tym bardzo, nie wiesz jak było to na następny raz prosiłbym Ciebie żebyś się nie wypowiadał o czym nie masz pojęcia i powinieneś się cieszyć, że dostałeś gaga a nie banana za to i również ostrzegam Ciebie, że "WIADOMOŚĆ DO ADMINA" nie jest przeznaczona do swobodnego pisania tylko do zgłoszenia czitera lub osoby która wchodzi na pixele, buguje anty rasha itd. 

Mapa: de_cache
Godzina: 21:02 - 21:46 
Data: 10/09/2019 (xD)

11:10 - (być może na demku u mnie to tak wygląda) ale coś tutaj jest nie hallo przy tym strzale ze scouta (przynajmniej mi się tak wydaje) i przy tych strzałach z deagla ale to może być wina demka.

13:05 - Gracz marcin podchodzi po cichu a nasz pan podejrzany w tym momencie nie ma prawa ani go usłyszeć a tym bardziej go zobaczyć i po chwili wychodzi oddaje kilka strzałów ale w 13:08 coś mi jednak nie pasuje przy tym jednym strzale z deagla w skrzynkę taki troszkę dziwny a po zabiciu tego gracza czemu stanąłeś i się przez chwile nie ruszałeś??? 

17:05 - I znowu coś mi zaczyna tu nie grać... Pierwszy strzał taki znikąd po czym pan podejrzany oddaje kilka strzałów z deagla chowa się i fleshuje ale niestety sam siebie, po czym przechodzi na wenty i nie sprawdzając prawej strony bs`a B wcelowuje się w lewą stronę akurat tam gdzie jest przeciwnik (ja go przynajmniej nie słyszałem a tym bardziej kolega z jego teamu nie dał mu infa) po czym go zabija.

26:54 - Fakt celownika na przeciwniku nie było ale nie rozumiem tego zachowania, że w momencie kiedy przeciwnik skakał on daje celownik w górę jakby myślał, że przeciwnik skończy mu pod celownik albo, że go cudem trafi.

32:41 - Spoczko, przepuścił jednego i zaraz po tym usłyszał drugiego i został na miejscu ale czemu spojrzał się tak przez ścianę? Czyżby kolega chciał sprawdzić gdzie jest pierwszy rywal którego przepuścił?? Po czym wrócił celownikiem gdzie wcześniej mierzył.

37:38 - Jakiś taki dziwny ten pref, coś za szybko wystrzelony z takim burstem ale jestem tak padnięty już, że ciężko mi to ocenić.

42:13 - A to mi się już w ogóle nie podobało (zapomniałem zapisać sobie do której minuty żebyś sprawdził), a później zabił mnie przez smoka i szybko uciekł celownikiem ale na moje już zmęczone oko wyglądało to tak jakby kolega bardzo dobrze wiedział gdzie ja się znajduję i po zabiciu mnie ucieka strasznie nerwowo (przynajmniej dla mnie) celownikiem w lewo. 

43:04 - I to ogólnie zostawię już dla Ciebie bo już nie domagam z opisem.

Tak samo z 
43:15 - kiedy dałem mu bana... 

@ nuwayjutro jak znajdę chwilkę czasu sprawdzę jeszcze poprzednią mapę i jak coś wyda mi się podejrzanego to dam Ci znać jeszcze o tym więc jakbyś mógł wstrzymać się wtedy z werdyktem, z góry dzięki. 

• Like 4
  • Uwielbiam 1

,,na następny raz prosiłbym Ciebie żebyś się nie wypowiadał o czym nie masz pojęcia'' sugerujesz ze bd grał na tym serwerze ? no spoko xd

11:10- słysze jak skacze po boxie (dłużej niż nieudany wskok do wentu) to go skanuje logiczne, o ile dobrze pamietam dostal za 30 coś (chyba) a jak skoczył tam na te ,,rolety'' to go słyszałem i ty chyba też...

13:05 i 13:08 - weź pod uwage to ze rzuciłem nade (a wcześniej zabił kolege z drużyny) więc pokazało mi sie -coś, więc na niego wychylam ... a te ,,13:08'' bo chwile później... to zapewne messenger bo często ktoś do mnie pisze lub na grupie, lub poprawienie klawiatury i podkładki (często mi zjeżdża w moją strone co sie równa z tym że klawiatura mi zahacza(mam klawe pod kątem jakby to kogoś obchodziło xd))

17:05 - nie wiem, ty masz jakieś programy które wyłączają molotovy ? przecież widać i słychać ze tam jest molo wiec logiczne jest to ze przeniesie sie w inną strone uciec na CT by nie mógł bo by go było widać na pewno, a wcelowałem sie w ,,mocne'' lewo bo sam bym sie tam schował

26:54 - tu w zasadzie nic nie ma ale jak cie to ciekawi to... pomyślałem ze ktoś ma fly i akurat tam bedzie stał, żart xd. po prostu mógł ktoś stać dalej chyba

32:41 - yyy nie wiem czy chodzi ci o te ,,lekkie'' spojrzenie w prawo, po prostu wcelowuje sie tam gdzie wychylam logika rozumiem jakbym sie odwrócił 90stopni w prawo XDD

37:38 - mam raka teraz zdaje sobie z tego sprawe... typ z TT (tak mi sie wydaje) stał na kontenerze i zabił mojego więc myślałem że pesteczka przez tak grubą ściane = 10 killi hs xd

42:13 - słychać nawet na demku że gościu tam stoi to co mam niby robić gdy trzymam w ręce 1/2 awp y ???, potem skanuje drugą strone bo jak trafiłem heda (o ile dobrze pamietam i to chyba jeszcze tobie) to mogli sie wycofać logic. a to zabicie ciebie przez smoke to cie słyszałem, a te ,,nagłe spojrzenie w lewo'' to pewnie jakiś nie kontrolowany ruch, lub (co jest bardziej prawdopodobne) gdy cie słyszałem to skanowałem tego smoke i nie spodziewałem sie że tak szybko cie zabije ...

43:04 - nie wiem zwykły flick (w noge chyba), nie pamietam co w tedy myślałem, byłem zmeczony tak jak ty..

43:15 - +cl_show_team_equipment czy jakoś tak, wiesz o co chodzi z ta komenda ?  ,,strzelałem''(bo nic bym mu nie zrobił xd) do swojego tak o z nudów    (raz nawet dostałem 7 daysa bo swojego przez dach na nuke zabiłem xdd)

szkoda ogólnie że nie widać na demkach tych ,,hitmarkerów'' 

dziekuje za przeczytanie mojej wypowiedzi, właśnie zmarnowałeś 3 minuty i 21 sekund na przeczytanie tego

licze na glicze yyy na UB

aha, żądam odszkodowania bo ze zdenerwowania za bana uderzyłem ręką w ścianę  xddd

By nuway,

Nie pisz kolejnych postów, tylko edytuj pierwszy.

Po obejrzeniu i przeanalizowaniu demka z @ ROBSONpostanowiliśmy, że gracz dostanie UB. Nie mamy 100% pewności, że delikwent ma cheaty. Miłej gry.

• Like 3

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

odbanowany.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

• Like 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...