Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
Karcok

Koniec Ligi Alpha? Start głównej Ligi?

Nie możesz głosować w Naszej zajefajnej ankiecie.

Polecane posty

Witam was serdecznie, pytanie jest odnośnie aktualnej ligi.

Wiemy co z czym się je, wiemy również jaki system jest aktualnie najlepszy.

Sama nazwa aktualnej ligi zobowiązuje (Alpha) Jest to testowy turniej.

Główne przyczyny które skłoniły mnie do zadania wam tego pytania, są następujące

- BO3, system BO3 w grupie nie był zbyt przemyślany, pod tym kątem, że te mecze po prostu za długo trwają

- Nie wszystkie serwery mogą wystawić piątkę graczy

Dajcie proszę swoją opinie na ten temat w postaci Głosu na "Tak" lub "Nie" oraz najlepiej dodatkowe spostrzeżenia pod tym postem.

UWAGA! W Głosowaniu może brać udział każda osoba, nawet normalni użytkownicy.

• Like 1

1. Tak naprawdę BO3 można zagrać w pół finale i finale, ale musiałby być odstęp tych kilku godzin aby któryś z teamów nie był przypadkiem zmęczony grą (pół finał jednego dnia a finał drugiego), bo jakby było to tego samego dnia to jeden team miałby tą krótką chwilę na odsapnięcie a drugi nie, bo zaraz kolejne było by grane BO3 (no chyba, że były by dwa oddzielne serwery) ale też wtedy by był problem z komentowaniem o którym Ci pisałem @ Karcok.

2. Również jakby było grane BO1 przed pół finałem to jednego dnia mogłyby zagrać 3 albo 4 drużyny zamiast jednej drużyny i wtedy by poszło o wiele sprawniej. 
Zamiast trwania nie wiadomo ile to by się uporało w 2 tygodnie pewnie (only weekendy od godziny, np 16 jeśli ktoś miałby czas wtedy grać)

3. Nie wiem jak coś jeszcze pomyślę to walnę edita i tyle xD

• Like 1

Może zamiast cache, dać nuke który jest w oficjalnej puli map? No i w grupach fakt musowo musi być BO1 tak jak jest to we wszystkich większych turniejach. Dopiero może jakieś mecze o awans lub eliminacje powinny być BO3. 

Osobiście sam bym chętnie zagrał sobie w takiej lidze tym bardziej, że teraz nie widziałem, aby skład z 5 maps był :) 

• Like 1

@ zipppuśAtomówka - Tak właśnie planowałem zrobić. Mecze w grupie, byłyby rozgrywane w systemie bo1, natomiast zaś sama faza playoff, byłby rozgrywana już w systemie bo3.

Odstępy na pewno będą przed danymi meczami. Na pewno nie będzie sytuacji, że jakiś team wygrywa, a drabinka składa się akurat tak, że musi od razu grać kolejny.

@ ŁYSY- - 5 Maps, czy Only Mirage #2, czy Surf+Rpg, nie były dodane z racji takiej, że weszły na serwer w trakcie tego turnieju. Plan był taki, że zostaną dodane za zgodą właścicieli, w pełnej wersji turnieju.

Według mnie wywalanie cache, byłoby największą głupotą jaką moglibyśmy zrobić. Z racji tego, iż ta mapa jest w csie od praktycznie jej początku i każdy ją doskonale zna, każdy ma na niej przegrane nie mało godzin. Nuke jest mapą niezbyt popularną i nie jeden gracz do dzisiaj ma z nią problemy.

• Like 2
  • Uwielbiam 1

@ KarcokDlaczego największą głupotą? Cache jest aktualnie nieaktualny :D Ile ta liga może trwać mniej więcej?? Bo 28 września zaczyna się ESL New York czyli wtedy kiedy wchodzi nowy Cache, który nie wiadomo jak został zmieniony i prawdopodobnie trzeba będzie nowych granatów się uczyć oraz zagrań.. To już chyba lepiej żeby został zamieniony Nukiem, który od dłuższego czasu pozostaje niezmienny i raczej prędko nic z nim nie będą robić, niż dawać Cache, który za nie długo zostanie zamieniony na nowego. W tym przypadku zostawienie Cache jest dla mnie największą głupotą. Ale nie ja tutaj decyduje to tylko moja luźna propozycja :) P.S Nuke>Vertigo

• Like 1

@ ŁYSY- Tak wygląda pełna lista map, z nieoficjalnego jeszcze regulaminu: 12. Pula map jest następująca: Mirage, Cache, Dust2, Inferno, Overpass, Train oraz Nuke

Masz dokładnie taki sam przykład kiedy np. wchodziło Vertigo, mapa na której nikt nie umiał grać, ale do puli jednak normalnie weszła. Nie ma sensu usuwać z puli Cache, tylko dlatego, że będzie przemodelowany. Ba według mnie, będzie to swojego rodzaju jakiś bodziec dla teamów, aby na nim trenować.

@ ŁYSY- Na pewno rozważymy tą propozycję.

@ KarcokNo ok. Czyli jednak jest Nuke. Ale z tym Cache'm to może być kłopot tak jak mówię bo wchodzi oficjalnie nowa wersja podczas ESL.

No chyba, że do końca ligi zostawicie starego Cache'a to dla mnie nie ma problemu ;) 

• Like 1

Ja bym był za rozplanowaniem turnieju, grupy itp, aktualnie mamy sporą ilość serwerów więc mogło by coś takiego wypalić.

Coś w rodzaju majora katujemy

@ Karcok

Chodziło mi właśnie o stworzenie nowego coś w rodzaju drabinki.

• Like 4

@ haikoo Rozplanowanie turnieju? 

Macie zamiar poważnie grać te bo3 w grupach, jak to aktualnie jest? Dodatkowo dodawać do tego istniejące serwry Mirage #2 itp.? Przecież duże lepszą i prostszą opcją, jest stworzenie nowego turnieju ze wszystkimi serwerami co się zapiszą. W systemie bo1 w grupie, który nie byłby tak męczący, jak aktualne bo3. Z głównym, normalnym i przejrzystym regulaminem.

Osobiście nie rozumiem osób któe dały głosy na tak, bo znaczna faktów przeważa za uruchomieniem nowego turnieju. Dlatego chętnie bym posłuchał informacji, lub po prostu jakiś uwag, dotyczących tego, dlaczego mamy dalej ciągnąć aktualny turniej.

Jailbreak, Only AWP, Retake, Mirage/Cache, na moje oko na dzień dzisiejszy nie wyrobią się ze stałą piątką. Więc co to jest za sens, im dawać non-stop ostrzeżenie i walkower.

• Like 1

Nowy turniej, system BO1, każdy serwer brany pod uwagę. Jasne jest to, że nigdy nie zdobędziesz z każdego serwera 5 Adminów, w przypadku Retake przykładowo czy aktualnie nowego coda zapewne nikt się nie wstawi i nic na to nie poradzisz. W przypadku braku zorganizowania 5 osób z danego serwera zwyczajny walkower. 

Ewentualnie skoro było takie zainteresowanie turniejem Adminów może by tak zrobić normalny dla wszystkich w systemie BO1, chętnie dorzucę nagrody dla podium.

• Like 7

@ haikoo Było tak od razu pisać, grubasie XD

@ Dudnes +1 do wypowiedzi. A co do samej propozycji turnieju dla wszystkich. Najpierw spróbowałbym tego dla samych adminów, potem można jak najbardziej taki turniej zorganizować.

• Like 2
  • Przykro mi 1
  • Uwielbiam 1

21 godzin temu, Karcok napisał:

@ haikoo Było tak od razu pisać, grubasie XD

@ Dudnes +1 do wypowiedzi. A co do samej propozycji turnieju dla wszystkich. Najpierw spróbowałbym tego dla samych adminów, potem można jak najbardziej taki turniej zorganizować.

Ogromne ryzyko jeśli chodzi o turniej również dla graczy. Dobrze wiecie, że teraz dużo osób na odpale lata, a cebule się zlecą po nagrody i będą się pocić na cheatach.

• Like 3

Szczerze wątpię, że  w turnieju  5vs5 dla wszystkich  wzięło  by udział  wiecej niz pięciu graczy bez rang.  Imo lepiej  zrobic  jak już  turniej 2vs2, bo takowego nie było  bardzo  dawno.

Poza tym, bo1 jest lepsze do półfinałów, mecze w półfinale  i finale można  zagrać  bo3.

• Like 1

No dobra @ Dudnes @ Karcokale co z serwerami, którzy nie mają 5 adminów a chcą wziąć udział? Przecież to nie jest wina adminów, że nie mają pełnego składu i opcja walkower jest trochę dziwna xd

@ sad. Tak samo my możemy powiedzieć "Ale co z tym mamy zrobić?" Mamy dać ogólny dostęp adminom do każdego serwera? Aby mogli sobie na każdy serwer wejść? Turniej nie będzie za miesiąc, tylko +2msc w górę. W tym czasie zawsze można przyjąć paru adminów.

@ sad. Dziwnie to zabrzmi i może nawet źle, ale co ja mam z tym wspólnego? Opiekunowie po prostu muszą zatwierdzić, czy będą mieli skład, jeżeli dany serwer na 100% nie będzie mieć składu, no to po prostu Opiekun nie zatwierdzi ich na turniej i nie wystartują w nim.

• Przykro mi 1

@ nuway@ Karcok kto da na vipa więcej kasy ten wystartuje i nie będzie tak wielu Cebulaków i eliminację by były szybciej  jeżeli tak w ogóle będzie. xD

W takim razie przegłosowane, nie ma co się pocić nad aktualną ligą, która ma wiele niedociągnięć.

Powstanie po prostu nowa liga główna, która będzie oferowała nagrody, oraz normalny przejrzysty regulamin.

Dodatkowo posiadać ona będzie również złożony grafik, który będzie miał za zadanie doprowadzić grupę do jak najszybszej weryfikacji.

Więcej informacji co do samej ligi, zostanie opublikowane z czasem, kiedy regulamin będzie gotowy w 100%, oraz kiedy będzie dogodna okazja.

• Like 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...